Veľký novembrový výpredaj na Gearbest.com už zajtra, 11.11.

banner-xtouch
Dátum 11.11. je pre mnohých technologických fanatikov, ktorí radi objednávajú z Číny tým pravým dňom. Mnohí utrácajú stovky eur a využívajú obrovské zľavy e-shopov. Do tejto listiny sa dostal aj náš partnerský e-shop Gearbes.com, ktorý je na zajtra pripravený vo veľkom štýle. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Tieto masívne zľavy na najmodernejšie technologické vychytávky začína už o polnoci. V ponuke nájdeme rôzne smartfóny, tablety, smarthodinky a samozrejme aj užitočné gadgety spolu s príslušenstvom. My si vymenujeme iba zopár zaujímavých produktov, no kompletný zoznam nájdete na tomto odkaze. V zľave sa ocitol Xiaomi Redmi Note 2, ktorý prináša procesor MediaTek Helio X10, 2 GB RAM, 13 MPx fotoaparát a samozrejme aj slávnu nadstavbu MIUI 7. Ak vás tento nadupaný číňan zaujíma , prečítajte si našu podrobnú recenziu. Bez pochýb tento zaujímavý smartfón bude zajtra k dispozícii v 16 GB verzii za 137 €. Odporúčame konať rýchlo, nakoľko je k dispozícii iba 100 kusov.

xiaomi-redmi-note-2-recenzia (11)
Ak hľadáte smartfón, ktorý vás bude najlepšie reprezentovať po stránke dizajnu, Ulefone Paris je tým pravým orechovým. Novinka prináša krásnu konštrukciu, ktorú dopĺňa 5-palcový HD displej s 2.5D technológiou. Zvyšok výbavy obsahuje procesor MediaTek MT6753, 2 GB RAM pamäte, 16 GB inerné úložisko, Android 5.1 a DualSIM s plnou podporou LTE frekvencií. Ulefone Paris bude dostupný za veľmi lákavú cenu 116 €. Upozorňujeme, že za túto cenu bude k dispozícii iba 50 kusov.

ulefone-paris (2)
Posledným kúskom, ktorý si ukážeme z portfólia smartfónom je “zabijak vlajkových lodí“ OnePlus 2, ktorý žne slávu od predstavenia. 2-ka prichádza s 5,5-palcovým FullHD displejom, procesorom Snapdragon 810, 4 GB RAM pamäťou, 64 GB interný úložiskom a výbornou nadstavbou OxygenOS, ktorá pracuje na Androide 5.1.1. Viac sa však dozviete v našej podrobnej recenzii, v ktorej sme zhrnuli všetky pre a proti. V spomínanej akcii kúpite OnePlus 2 za úžasnú cenu 346 €, no obmedzenie ja opäť nastavené na 50 kusov.

oneplus-2-recenzia-nahlad
Táto veľkolepá akcia sa samozrejme netýka iba smartfónov, ako sme spomínali, a nájdeme tu aj smarthodinky, z ktorých niektoré atakujú cenu iba na úrovni 20 €. Bohužiaľ, najsmutnejšou správou je fakt, že celá akcia trvá iba tento jeden deň. Tak šup šup poponáhľajte sa a využite túto výnimočnú ponuku.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]