Bolt dnes v Bratislave uvádza na trh dlhoočakávanú službu donášky jedla – Bolt Food. Ponúkne dovoz jedál z viac než 50 reštaurácií, ale aj dovoz čerstvých potravín.

Bolt Food je produkt, ktorý umožňuje objednať si pripravené jedlo z veľkého spektra reštaurácií, s ktorými Bolt spolupracuje, ale aj potraviny z obchodu. Prioritou tejto služby, hlavne v dnešnej dobe, zostáva bezpečnosť zákazníkov aj partnerských vodičov. Predávanie jedla alebo nákupu prebieha bezkontaktným spôsobom. Vodič donesie a nechá objednané jedlo na mieste určenom zákazníkom. K ich osobnému styku teda nedôjde.

Ak si chce používateľ objednať jedlo, je potrebné, aby si do svojho smartfónu stiahol na to určenú aplikáciu Bolt Food.

V aplikácii uvidí dostupné reštaurácie a ich ponuky. Pred potvrdením objednávky aplikácia zobrazí zákazníkom cenu a predpokladanú dodaciu lehotu. Zákazník tiež môže sledovať svojho kuriera počas celej doby doručovania. Aby mohla byť objednávka uhradená, musí používateľ zadať do aplikácie údaje o svojej platobnej karte.

„Aby možnosť vyskúšať si novú službu malo čo najviac zákazníkov, rozhodli sme pri príležitosti jej spustenia ponúknuť dovoz do troch kilometrov zdarma. Pre reštaurácie, ktoré sa zapoja do Bolt Food, spočíva pridaná hodnota v našej lojálnej zákazníckej základni. Tú tvoria ľudia, ktorí už našu značku poznajú a dôverujú jej,“ dodáva Sysel.

V súčasnosti je možné objednať si jedlo z reštaurácií, ako sú napríklad Burger King, Pizza Hut alebo Nordsee. Nové reštaurácie budú pravidelne pridávané. Čerstvé potraviny sú dodávané z obchodných reťazcov, ktorých ponuka sa bude taktiež rozširovať. Momentálne si ľudia môžu objednať z ponuky obchodov NÁKUPcheck a Malina.

Do pozornosti dávame aj náš rozsiahly prehľad všetkých e-shopov na Slovensku, ktorú ponúkajú nákup potravín. Alternatívou k Bolt Food je napríklad stabilná služba Bistro.sk, ktorá je na Slovensku už niekoľko rokov a vo svojej ponuke má obrovské podnikov či reštaurácií.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom