Najväčší káblový operátor na Slovensku, UPC, zlepšil svoje služby a zákazníkom ponúka od začiatku tohto roka o 50 MB/s rýchlejší internet. Aktuálne môže ponuku spoločnosti využiť až 600 000 domácností vo viac ako 70 mestách a obciach. 

Spoločnosť UPC potvrdila zavedenie noviniek v tlačovej správe. Zákazníci tak môžu teraz využívať internetové pripojenie s rýchlosťami 150 MB/s, 300 MB/s a 500 MB/s, pričom priemerná rýchlosť stúpla v porovnaní s minulým rokom na 210 MB/s. Tieto zmeny tak majú reprezentovať vylepšovanie technológií a služieb spoločnosti, ktorá ponúka internet s rýchlosťou viac ako 100 MB/s až 90 % svojich zákazníkov.

Kvalita služieb neustále napreduje

Investovanie do širokopásmovej giga-ready siete tak prináša svoje ovocie. Služby UPS aktuálne využíva na Slovensku 135 000 domácností, pričom internet s rýchlosťou nižšou ako 100 MB/s má už len 6,4 % zákazníkov. Spoločnosť navyše ponúka vo svojej akcii skvelú možnosť získať vysokorýchlostný internet na doma na prvé 3 mesiace zadarmo. Táto možnosť zahŕňa maximálnu rýchlosť sťahovania až 500 MB/s a maximálnu rýchlosť uploadu 30 MB/s pri mesačnom poplatku 10,90 €.

Nenechaj si ujsť
Mnoho ľudí ju prehliada, no toto je jedna z najlepších možností, ako mať lepší a bezpečnejší internet

„Spoločnosť UPC týmto znovu potvrdila svoju pozíciu vedúceho poskytovateľa internetových služieb na Slovensku, ktorý svojim zákazníkom ponúka neobmedzené možnosti a zážitky pri využívaní internetu. Internetové služby považujeme za kľúčové, preto naďalej pokračujeme v ich skvalitňovaní.

Či už pravidelným zvyšovaním rýchlostí, alebo poskytovaním mega silného wifi pripojenia, vďaka ktorému si superrýchlu wifi a nekonečnú zábavu môžu užívať všetci členovia domácnosti naplno a na všetkých pripojených zariadeniach.“ – vyjadril sa v tlačovej správe Martin Miller, generálny riaditeľ UPC v Českej a Slovenskej republike.

Spoločnosť tiež zdôraznila poskytovanie nepretržitej 24-hodinovej podpory, ktorú môžu zákazníci využiť v prípade akýkoľvek problémov so službami. Okrem rýchleho internetu však UPC poskytuje aj televízne služby s digitálnou a mobilnú televíziou, kde nechýbajú HD programy, no zákazníci majú možnosť využiť aj telefónne služby pre pevnú linku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom