Unikli ďalšie informácie o Vivo X5Pro

Len nedávno sme vás informovali o príchode nového smartfónu Vivo X5 Pro, o ktorom už vieme, že bude schopný vytvárať 32 MPx selfie fotky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Okrem svojho neuveriteľne veľkého rozlíšenia predného fotoaparátu, bude Vivo X5Pro využívať aj špeciálne fázové zaostrovanie, ktoré využíva v dnešnej dobe väčšina zrkadloviek. Vivo X5Pro bude fungovať na systéme Android 5.0 s nadstavbou FunTouch 2.0.

Smartfón by mal byť poháňaný 64-bitovým procesorom Snapdragon 615. Jeho energetické nároky sa pokúsi uspokojiť batéria s kapacitou 3 500 mAh. Vivo X5Pro obsahuje tiež nový obojstranný USB typu C. Displej bude mať podobu 2,5D, čo znamená, že na stranách bude mierne zakrivený. Jeho veľkosť sa odhaduje okolo 5,5″ až 6″.

Viac informácii budeme vedieť na začiatku mája, kedy bude nový Vivo smartfón oficiálne predstavený.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]