Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pár dní dozadu nám spoločnosť Vivo priniesla informácie o novom modeli vo svojom portfóliu smartfónov. Dnes sa fanúšikovia na oficiálnej facebookovej stránke výrobcu dozvedeli dátum začiatku predaja a čakalo na nich jedno milé prekvapenie, ktoré asi nikto nečakal.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Reč je o prednej kamere nového Vivo X5Pro, ktorá má ponúknuť brutálne rozlíšenie, až 32 MPx, čo je v dnešnej dobe neuveriteľné číslo. Aplikácia fotoaparátu, ktorá bude zahrnutá v Androide 5.0 s používateľskou nadstavbou Funtouch 2.0, s ktorou zariadenie vstúpi na trh, bude priamo prispôsobená na to, aby plne využila tento neskutočný objektív a zaznamenávala čo najlepšie širokouhlé zábery. Podobnú technológiu používa aj známy model od spoločnosti OPPO, N3. Z hardvérovej výbavy, ktorá sa bude strať o výkon zariadenia môžeme spomenúť Snapdragon 810, 3 GB RAM a displej s uhlopriečkou medzi 5,5 až 6 palcov.

vivo-x5-pro-front-camera

Oficiálne začatie predaja je naplánované na máj zatiaľ len v domovskej Číne, no neskôr by na rad mal prísť aj zbytok sveta. Cena zatiaľ nebola zverejnená, no môžeme očakávať priamy súboj s OPPO R7, ktorý bude tiež predstavený v máji.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú