Nebolo by dňa, kedy by sme sa nedozvedeli niečo nové o nadchádzajúcich vlajkových lodiach Samsungu. Portál frandroid.com najnovšie uvádza cenovky pre všetky tri modely Galaxy S20 a ich potenciálny dátum vydania.

To, či si niektorý z troch pripravovaných modelov Galaxy S20 budeš môcť dovoliť, sa oficiálne dozvieš už 11. februára, no viaceré zdroje nezávisle od seba naznačujú potenciálne cenovky už teraz. Ak doterajšie úniky spracované aj nami ťa na vlajkovú loď od Samsungu pre rok 2020 navnadili, uniknuté ceny modelov možno tvoje nadšenie skrotia.

Informácie o cenách zverejnené na francúzskom webe mierne sklamú najmä fanúšikov lacnejších smartfónov, medzi ktoré sa v posledných rokoch zaradil aj Apple s jeho prístupnejším iPhonom XR / iPhonom 11. Smartfón s tak prijateľnou cenovkou medzi vlajkovými loďami tento rok u Samsungu budeš hľadať len márne.

Cena modelu Galaxy S20 5G sa bude pohybovať medzi 900 až 1000 €. Väčší brat Galaxy S20+ 5G so 6,7-palcovým displejom bude začínať na 1000 €, no a najultimátnejší z radu, Galaxy S20 Ultra 5G, sa nebude predávať pod 1300 €. Podľa Maxa Weinbacha, pravdepodobne najzvučnejšieho mena v technologickej komunite momentálne, verzie so 4G budú v porovnaní s vyššie vymenovanými verziami okolo 100 eur lacnejšie.

Nenechaj si ujsť
Intel má v rukáve extrémnu beštiu. Viac ako 22 fyzických jadier a historicky najvyššie TDP

Web frandroid.com okrem potenciálnych cien odhalil aj možný dátum vydania. Podľa týchto zdrojov by sa produktová línia Galaxy S20 mala dať predobjednať v období od 11. februára, kedy sa telefóny oficiálne odhalia, až do 13. marca, teda do naznačovaného dátumu ich uvedenia na trh.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom