V dnešných dňoch sa každý výrobca snaží dizajnom svojich smartfónov vyniknúť. Nájdu sa však aj takí, ktorí si svoje modely prispôsobia na obraz ich úspešnejších a často omnoho drahších konkurentov. Jedným z nich je aj spoločnosť UMIDIGI, ktorá sa rozhodla zákazníkov prilákať na čínsky „iPhone 7“ v podobe svojej novinky.

Túžil si niekedy po najnovšom smartfóne z dielne kalifornského Apple, no rozpočet ti nedovolil si svoj sen splniť? Nemusíš zúfať, pretože UMDIGI prichádza so skvelou náhradou. Ich nový UMIDIGI G prináša takmer na vlas rovnaký dizajn ako iPhone 7, no tvoj môže byť za zlomkovú cenu. Prednú stranu nového „géčka“ obsadil kompaktný 5″ displej od spoločnosti Sharp s HD rozlíšením. Ten je chránený ochranným sklom Gorilla Glass 4. generácie. Ako jeden z mála modelov vo svojej kategórii prináša UMIDIGI G aj snímač odtlačkov prstov pod displejom.

zdroj fotografie: UMIDIGI

Zadná strana tohto elegána je vybavená decentným 8 MPx fotoaparátom, ktorý z konštrukcie mierne vystupuje presne ako je tomu pri iPhone 7. Na opačnej strane sa nachádza selfie fotoaparát s rozlíšením 2 MPx. Aby sa výrobca čo najviac priblížil spoločnosti z Cupertina, vybavil svoj model G aj technológiou rozpoznávania tváre. Srdcom zariadenia je štvorjadrový procesor MTK6737, ktorý spolupracuje 2 GB operačnou pamäťou RAM. Vo výbave ďalej nechýba podpora rýchleho 4G pripojenia a už pri prvom zapnutí smartfónu v ňom nájdeš nový Android 7.0 Nougat. Konštrukcia UMIDIGI G je spracovaná v podobnom štýle ako pri jeho známejšom dvojčati.

UMIDIGI Gzdroj fotografie: UMIDIGI

Nenechaj si ujsť
UMIDIGI Z Pro má duálny fotoaparát, ktorý dokáže vytvárať 3D fotografie. Prekvapí aj cenou v EU sklade

Pri výrobe a úpravách povrchu využil výrobca nový spôsob polykarbonátovej leštiacej technológie. Vďaka nej je čierny matný povrch príjemný na dotyk a smartfónu pridáva na elegancii. Táto novinka dokonca ani veľa neváži a jej hmotnosť sa zastavila na 135,5 g. Kombinácia uhladeného a minimalistického dizajnu si rozhodne získa srdcia mnohých zákazníkov. Čo je však na UMDIGI G to najlepšie? Možno nebudeš chcieť uveriť, ale tento dizajnový kúsok stojí iba 73 €. Ak si ťa táto novinka získala, tak neváhaj a získaj ju medzi prvými. Zaregistrovať sa môžeš priamo na oficiálnej stránke výrobcu.


zdroj fotografie: UMIDIGI


zdroj fotografie: UMIDIGI

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom