Európske sklady sú vykúpením pre každého fanúšika čínskych smartfónov. V súčasnosti má sklady v Európe niekoľko čínskych e-shopov, ktoré raz za čas zverejnia zaujímavú ponuku na ešte zaujímavejší smartfón, ktorý tak kúpiš bez akýchkoľvek ďalších poplatkov pri preprave.

Do ponuky európskeho skladu jedného zo známych čínskych e-shopov sa teraz dostal aj jeden z aktuálne najzaujímavejších smartfónov strednej triedy – UMIDIGI Z Pro. Tento zaujal ihneď pri debute, keďže za prijateľnú cenu ponúka výbavu dokonca smartfónov vyššej triedy. Celokovovú konštrukciu na prednej strane dopĺňa 5,5-palcový displej s FullHD rozlíšením. Displej je chránený odolným sklom Dragontrail. Na prednej strane sa okrem displeja udomácnilo aj domovské tlačidlo, ktorého súčasťou je, samozrejme, aj snímač odtlačkov prstov.

UMIDIGI Z Prozdroj fotografie: Gearbest

MediaTek Helio X27 je doposiaľ najvýkonnejší 10-jadrový procesor, ktorým je poháňané aj UMIDIGI Z Pro. Takt najvýkonnejších jadier stúpol až na 2,6 GHz a vďaka 4 GB RAM pamäti je prepínanie medzi niekoľkými spustenými aplikáciami pre smartfón hračkou. Pre tvoje dáta bude k dispozícii 32 GB interné úložisko, ktoré si môžeš v prípade potreby rozšíriť o ďalších 256 GB pomocou microSD kariet.

UMIDIGI Z Prozdroj fotografie: Gearbest

Jednoznačne jednou z najzaujímavejších častí tohto smartfónu je duálny fotoaparát. Ten pre UMi dodáva spoločnosť Sony, ktorá je v obore mobilných fotoaparátov špičkou. UMIDIGI Z Pro sa pýši dvomi 13 MPx snímačmi, pričom jeden z nich je klasický, farebný, zatiaľ čo ten druhý, čiernobiely sa stará o zachytenie čo najväčších detailov. Fotoaparát je schopný vytvárania nádherného bokeh efektu, ale aj tzv. „živých fotografií“, ktoré môžeme poznať z najnovšieho iPhone 7 Plus. Špecialitou Z Pro sú aj 3D fotografie, dvojnásobný optický zoom (bez straty kvality) i 4K videá. Ako predný fotoaparát bol použitý snímač SAMSUNG S5K3L8 s rovnakým 13 MPx rozlíšením.


zdroj fotografie: Gearbest

Dostatočne dlhú výdrž celého tohto hardvéru zabezpečí batéria so slušnou kapacitou 3780 mAh, ktorú sa výrobcovi podarilo integrovať do tela hrubého len 8,2 mm. Zabudnúť nesmieme ani na DualSIM s plnohodnotnou podporou LTE sietí (vrátane 800 MHz), rýchle nabíjanie, USB Type-C konektor či HiFi audio so zvukovým čipom NXP-TFA9890. UMIDIGI Z Pro aktuálne beží na čistej podobe Androidu 6.0, no výrobca už prisľúbil aj aktualizáciu na novší Android 7.0 Nougat.

UMIDIGI Z Prozdroj fotografie: Gearbest

Kúpiť UMIDIGI Z Pro z EU skladu

Tento špičkovo vybavený smartfón si môžeš zo spomínaného nemeckého skladu zakúpiť za 244 €. Expresné dodanie kuriérom až k dverám tvojho domu ťa vyjde na prijateľných 10 €. Celková cena tak neprekročí hranicu 255 €, čo bude pre teba finálnou čiastkou. Žiadne DPH ani iné colné poplatky na teba už nečakajú.

Ukážka 3D fotografie:

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú