Včera sa na Facebooku objavila nová stránka s názvom UMI ZERO 2. Veľa informácií tam ešte nie je, ale je tam titulná a profilová fotka, na ktorej je vyobrazená nová vlajková loď od spoločnosti UMi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pred pár mesiacmi eshop Coolicool zverejnil video, kde prezentuje pripravovaný UMi Zero 2. Na videu si však môžete všimnúť staré, už nepoužívané UMi logo, čo môže znamenať, že tento koncept je už pomerne starý. Coolicool uverejnil aj špecifikácie, ktoré boli pred pár dňami aktualizované.

Medzi nimi nájdeme Android 5.1, 5,2″ FHD displej a e-ink displej neznámej veľkosti na zadnej strane. Okrem toho tu nájdeme podporu 4G LTE, 3 GB RAM, 16 GB ROM, 64-bitový procesor Mediatek MT6752.

Tieto špecifikácie potvrdzujú aj obrázky z Facebooku. Po lepšom preskúmaní si môžeme všimnúť, že mobil z obrázkov sa sčasti podobá na ten z videa, okrem čítačky odtlačkov prstov nahradenej za e-ink displej a bieleho rámiku okolo displeja. Pod e-ink displejom je možné vidieť nápis ZERO PRO. Môže sa tiež stať, že sa dočkáme rovno dvoch modelov.

Prítomnosť dvojitého displeja potvrdzuje aj nadpis Duplex Life. Pod ním nájdeme 1/9 Zero 2, ktorý môže nasvedčovať dátum oficiálneho predstavenia – 1. septembra 2015, čo bude skoro rok od zverejnenia prvého UMi Zero.

Prítomnosť e-ink displeja ako sekundárneho displeja už nie je žiadnou novinkou a mohli sme sa s ním stretnúť už pri smartfóne Yotaphone. E-ink displej sa vyznačuje svojou vysokou energetickou úspornosťou a výbornou viditeľnosťou na slnku, vďaka čomu ho môžete poznať hlavne z čítačiek e-kníh.

Zdroj: UMI ZERO 2 na Facebooku

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP