banner-le2
Ešte začiatkom marca nás Google nečakane prekvapil predstavením prvej Developer verzie nového Androidu N, ktorý ešte stále nemá oficiálne meno. Samozrejme, prvými zariadeniami, ktoré dostanú novú verziu Androidu budú smarfóny z línie „Nexus“. Výrobcovia však už dávno majú pri sebe kľúčové zdrojové súbory Androidu N a môžu začať testovať operačný systém na svojich smartfónoch. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Do tejto kategórie výrobcov, ktorí chcú priniesť čo najskôr zákazníkom novú verziu Androidu, sa zaraďuje aj čínske UMi. Zariadenia od UMi tradične poskytujú „čistú“ verziu najpopulárnejšieho operačného systému na svete a vďaka šikovnému nástroju ROOTJOY si môže používateľ rýchlo nainštalovať novú verziu alebo úplne odlišnú nadstavbu od konkurencie. Majiteľov smartfónov UMi, obzvlášť najnovšieho modelu Super, potešili dnes developery spoločnosti, ktorí uverejnili zopár fotografií, na ktorých vidíme, že naplno pracujú s najnovším Androidom N. Viac informácií o Androide N nájdete v našom podrobnom článku.

UMI TOUCH môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


umi-super-android-n3

UMi tiež priamo spolupracuje s Googlom, aby priniesol potrebnú odladenosť a stabilitu do svojich smartfónov. Prvým smartfónom od UMi, ktorý dostane Android N, sa môže stať nedávno predstavený UMi Super. Nevieme však s istotou potvrdiť, či sa jedná o pravdivé informácie, no každopádne sa jedná o skvelý impulz pre prípadných záujemcov o tento smartfón. UMi Super si môžete predobjednať v e-shope Everbuying.net za cenu 220 €.

Predobjednať UMi Super

Zdroj: Gizmochina

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom