UMi Rome oficiálne: Krásny dizajn, MediaTek MT6753, 3 GB RAM a cena len 83 €

banner-umi-iron
Pri prvých náznakoch predstavenia UMi Rome sa strhlo hotové šialenstvo. Novinka z dielne UMi kombinovala nároky aj tých náročnejších používateľov, no stále si mala udržať cenu pod hranicou 100 €.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Domnienky sa potvrdili a UMi Rome bol dnes oficiálne predstavený celému technologickému svetu. Konštrukcia je krásnym príkladom výborného spracovania a elegantnosti na najvyššej úrovni. Predná strana skrýva 5,5-palcový HD AMOLED displej, ktorý navyše disponuje 2.5D zakrivením. O výkon sa v tomto prípade stará 8 jadrový procesor MediaTek MT6753 spolu s 3 GB operačnou pamäťou RAM. UMi Rome taktiež skrýva 16 GB interné úložisko s podporou microSD kariet pre prípadné rozšírenie. Všetok hardvér napája 2500 mAh batéria.

UMI Iron môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


umi rome 2
Zadnej sklenej strane dominuje 13 MPx Sony IMX179 snímač s clonou f/2.0 a duálnym LED bleskom. Na prednej strane zasa nájdeme 2 MPx selfie kameru, ktorej taktiež asistuje LED blesk. O sofvérovú časť novinky sa stará Android 5.1 Lollipop. Samozrejme nesmie chýbať ani DualSIM konečne s plnou podporou LTE frekvencií na našom území. Zaujímavá je aj cena. UMi Rome budete môcť v čase predobjednávok kúpiť už za 83 €, pričom v normálnom predaji bude smartfón stáť stále prijateľných 107 €. Momentálne ho ponúka e-shop Coolicool.com v predpredaji za cenu približne 94 €.

umi-rome-4umi romeumi-rome-foto

Zdroj: UMi

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
50%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
25%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]