UMi pripravuje novú vlajkovú loď podobajúcu sa na Samsung Galaxy Note 7

banner-umi-superMomentálne môžeme za vlajkovú loď spoločnosti UMi považovať model Super, ktorý sa už podrobil testu aj v našej redakcii. UMi Super sa na trhu ešte ani nestihol poriadne ohriať a spoločnosť už pripravuje novú vlajkovú loď.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnovší počin od spoločnosti Samsung, phablet Galaxy Note 7, priniesol nielen nádherný dizajn a nekompromisný hardvér, ale aj inšpiráciu pre čínskych výrobcov. Nie je teda prekvapením, že v novej vlajkovej lodi sa bude UMi inšpirovať práve Samsungom. Inšpirácia by však mala byť len v dizajne, i keď aj ten tvoria iné materiály. Kým v Galaxy Note 7 bolo na zadnej strane použité sklo, UMi sa stále drží svojej tradície a nová vlajková loď bude tiež vyrobená z jedného kusu hliníka. Je to zároveň aj výhodou, keďže hliník narozdiel od skla nie je možné rozbiť.

UMI Super môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

5

Na obrázkoch môžeme vidieť aj tradičné „samsungácke“ tlačidlo, ktoré bude zároveň snímačom odtlačkov prstov. Smartfón už teraz vyzerá veľmi dobre a sme zvedaví, ako bude vyzerať zvyšok dizajnu, najmä zadná strana. Bohužiaľ, žiadne špecifikácie, cenu, či dostupnosť zatiaľ nepoznáme. I keď UMi Super je papierovo lákavý smartfón, náš reálny test predsa len ukázal zopár nedostatkov. Podarí sa výrobcovi konečne vyrobiť vlajkovú loď bez väčších nedostatkov?

TIP: Recenzia | UMi Super: Konektivita mu nepristane

3

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
13%
Mám to
13%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
13%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.