Toto je zoznam zariadení spoločnosti Honor, ktoré dostanú najnovší Android 6.0

banner-honor7
Spoločnosť Honor, ktorá patrí pod krídla čínskeho giganta Huawei, valcuje svoju konkurenciu najmä v Európe. Modely ako, Honor 6 Plus alebo úplne nový Honor 7 sa radia medzi tie najlepšie smartfóny na trhu. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Veľa výčitiek smeruje na čínske smartfón hlavne kvôli odmeranému prístupu výrobcov voči aktualizáciám. Spoločnosť Honor však do tejto skupiny vôbec nepatrí. Svoje zariadenia aktualizuje v relatívne krátkych intervaloch, čoho je dôkazom aj nedávna aktualizácia pre model Honor 6 a 6 Plus. Najnovšie informácie potvrdili, že spoločnosť už pripravuje najnovší Android 6.0 Marshmallow pre svoje zariadenia. Presnejšie sú to modely Honor 4X, Honor 4C, Honor 6, Honor 6 Plus a samozrejme novinka Honor 7.

Honor 7 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>honor-6-plus-update (2)
Dátum aktualizácie je naplánovaný na február roku 2016. Aktualizácia by mala obsahovať všetky dôležité novinky predstavené v Androide 6.0Výrobca by mal však doplniť systém o masívnu nadstavbu EMUI, ktorá sa radí medzi tie najlepšie na svete. Pred malou chvíľou sme sa dozvedeli, že Beta verzia novej aktualizácie by mohla byť sprístupnená už čoskoro pre model Honor 7.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]