banner-oneplus2
Koncom mája sa internetový gigant rozhodol uviesť novú verziu operačného systému Android s kódovým označením M. Po dlhých týždňoch čakania a premýšľania, aký názov novinka ponesie, bolo dnes všetko oficiálne odhalené. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Dnes spoločnosť osadila sochu znázorňujúcu Android robota ako drží marshmallow, čo je znak pokračujúcej tradície stavania Android postavičiek podľa verzie operačného systému. Pri novej aktualizácii si Google dal záležať hlavne na vylepšeniach, ktoré sa skrývajú pod kapotou. Android 6.0 Marshmallow po novom prináša inteligentnú kontrolu nad povoleniami, natívnu podporu 64-bitovej ARMv8 architektúry a snímačov odtlačkov prstov. Lákavou funkciou novej aktualizácie je aj tzv. Now on Tap funkcia, ktorá by mala posunúť smartfóny opäť na vyššiu úroveň. Viac o novej aktualizácii sa dozviete v našom podrobnom článku.

android-marshmallow

Android 6.0 Marshmallow by mal byť dostupný v priebehu jesene a očakáva sa, že ho Google posunie do prevádzky spolu s novými Nexusmi, ktoré tento rok vyrobia Huawei a LG.

Zdroj: Technobuffalo.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú