OnePlus 6 je jedným z najlepších smartfónov minulého roka. Ponúka to najlepšie z každej oblasti a pritom nestojí veľa. Nie darmo sa potom prezýva aj ako zabijak vlajkových lodí.

Krásny dizajn aj 8 GB RAM

Teraz pre teba máme azda jednu z najlepších ponúk vôbec. OnePlus 6 s 8 GB RAM a 128 GB vnútorným úložiskom môžeš mať už za 366 €. Toto je suverénne najnižšia cena, za akú si kedy mohol tento špičkový smartfón kúpiť. Počas svojej najväčšej slávy minulý rok dokázal hravo rýchlosťou schovať do vačku aj iPhony.

Kúpiť OnePlus 6 vo verzii 8 GB + 128 GB za 366 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Cena je dostupná v rámci výpredaja s naším exkluzívnym kupónom GBMPONP6MB. Zároveň je zadarmo dostupná doprava cez EU Priority Line, s ktorou nemusíš mať obavy o žiadne ďalšie poplatky.

Jedno z najkrajších farebných prevedení vôbec

OnePlus ponúka takmer čistý Android so skvelou odladenosťou a patričnou starostlivosťou formou aktualizácii. Displej ponúka veľkosť 6,28″ a ide o SuperAMOLED od Samsungu. Ako na zadnej, tak aj na prednej strane sa nachádza ochranné sklo Gorilla Glass 5. Aj tu je vo výbave najnovší procesor Snapdragon 845, ktorému robí spoločnosť 8 GB RAM a 128 GB vnútorného úložiska.

Na zadnej strane OnePlus 6 nájdeme duálnu kameru s primárnym 20 MPx snímačom, s clonou f/1.7. Sekundárny senzor zas disponuje rozlíšením 16 MPx. Sľubuje lepšie nočné fotky a to vďaka optickej stabilizácii (doplnenú o EIS) a veľkosti pixelov 1,22 μm. Dostupný bude aj portrétový režim ako na zadnej, tak aj na prednej kamere. Pribudla možnosť nahrávať až minútové spomalené videá v 720p pri 480 fps.

Prečítaj si tiež
Recenzia | OnePlus 6 je pravdepodobne to najlepšie, čo za svoje peniaze môžeš dostať

Samozrejmosťou je najnovší Android P, avšak zatiaľ len v developerskej verzii. Nechýba ani nadstavby Oxygen OS, ktorá po novom stratila navigačnú lištu. Ovládanie prebieha výlučne gestami a sú podobné ako v prípade iPhone X. Batéria má kapacitu 3300 mAh, čo sa môže zdať ako málo. OnePlus je však známe extra rýchlym nabíjaním Dash Charge. V tomto prípade dostaneš už za 30 minút nabíjania dostatok šťavy na celý deň. Aj tu je samozrejmosťou plná podpora LTE sietí.

Výsledná cena vrátane dopravy

 

FonTech Shop