OnePlus 6 je jedným z najlepších smartfónov minulého roka. Ponúka to najlepšie z každej oblasti a pritom nestojí veľa. Nie darmo sa potom prezýva aj ako zabijak vlajkových lodí.

Krásny dizajn aj 8 GB RAM

Teraz pre teba máme azda jednu z najlepších ponúk vôbec. OnePlus 6 s 8 GB RAM a 128 GB vnútorným úložiskom môžeš mať už za 366 €. Toto je suverénne najnižšia cena, za akú si kedy mohol tento špičkový smartfón kúpiť. Počas svojej najväčšej slávy minulý rok dokázal hravo rýchlosťou schovať do vačku aj iPhony.

Kúpiť OnePlus 6 vo verzii 8 GB + 128 GB za 366 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Cena je dostupná v rámci výpredaja s naším exkluzívnym kupónom GBMPONP6MB. Zároveň je zadarmo dostupná doprava cez EU Priority Line, s ktorou nemusíš mať obavy o žiadne ďalšie poplatky.

Jedno z najkrajších farebných prevedení vôbec

OnePlus ponúka takmer čistý Android so skvelou odladenosťou a patričnou starostlivosťou formou aktualizácii. Displej ponúka veľkosť 6,28″ a ide o SuperAMOLED od Samsungu. Ako na zadnej, tak aj na prednej strane sa nachádza ochranné sklo Gorilla Glass 5. Aj tu je vo výbave najnovší procesor Snapdragon 845, ktorému robí spoločnosť 8 GB RAM a 128 GB vnútorného úložiska.

Na zadnej strane OnePlus 6 nájdeme duálnu kameru s primárnym 20 MPx snímačom, s clonou f/1.7. Sekundárny senzor zas disponuje rozlíšením 16 MPx. Sľubuje lepšie nočné fotky a to vďaka optickej stabilizácii (doplnenú o EIS) a veľkosti pixelov 1,22 μm. Dostupný bude aj portrétový režim ako na zadnej, tak aj na prednej kamere. Pribudla možnosť nahrávať až minútové spomalené videá v 720p pri 480 fps.

Prečítaj si tiež
Recenzia | OnePlus 6 je pravdepodobne to najlepšie, čo za svoje peniaze môžeš dostať

Samozrejmosťou je najnovší Android P, avšak zatiaľ len v developerskej verzii. Nechýba ani nadstavby Oxygen OS, ktorá po novom stratila navigačnú lištu. Ovládanie prebieha výlučne gestami a sú podobné ako v prípade iPhone X. Batéria má kapacitu 3300 mAh, čo sa môže zdať ako málo. OnePlus je však známe extra rýchlym nabíjaním Dash Charge. V tomto prípade dostaneš už za 30 minút nabíjania dostatok šťavy na celý deň. Aj tu je samozrejmosťou plná podpora LTE sietí.

Výsledná cena vrátane dopravy

 

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom