Čínska značka Honor predstavila nedávno svoj najnovší smartfón Honor Magic6 Pro, ktorý je zároveň vlajkovou loďou spoločnosti. Ako teraz upozorňuje portál DXOMARK, ktorého výsledky na svojej webovej stránke zverejnil aj samotný Honor, tento smartfón hravo porazil aj konkurenciu ako je iPhone či Samsung dominovaním v hneď niekoľkých dôležitých kategóriách.

Bezprecedentné schopnosti fotoaparátu

Najočividnejšou prednosťou, ktorú nový smartfón značky Honor prináša, je extrémne výkonný a šikovný fotoaparát, vďaka ktorému obsadil prvenstvo nielen čo sa týka klasickej kamery, ale tiež selfie kamery. Ako výhody portál DXOMark spomína ohromnú kvalitu fotografií najmä pri fotení vo vnútri, rýchle zaostrovanie, kvalitné portréty, výborný zoom a množstvo ďalších dôležitých vlastností.

Vynikať má aj vo vyhotovovaní videí pri nízkom osvetlení a eliminovaní hluku, ako je napríklad vietor. Poteší aj rýchle nabíjanie, či už káblom alebo bezdrôtové a rovnako tak aj výdrž batérie – tá má totiž pri primeranom používaní zariadenia vydržať až tri a pol dňa. Honor Magic6 Pro drží prvenstvo z hľadiska fotoaparátu, displeja, batérie a tiež selfie kamery. V piatej kategórii, ktorou je audio, sa smartfón umiestnil globálne na druhom mieste.

Zatiaľ len 512 GB

Na Slovensku je momentálne možné objednať verziu s pamäťou 512 GB, ktorej cena je 1 299 eur. Smartfón je dostupný v čiernej a zelenej farbe, už tradične ponúka 5G pripojenie a spĺňa normu IP68, teda je odolný voči vode a prachu.

Vyšší výkon a efektivita

Zariadenie je dostupné s pamäťou až 1 TB, výdrž zabezpečuje kremíkovo-uhlíková batéria s kapacitou až 5 600 mAh. Nabíjanie káblom môže dosiahnuť výkon až 80 W, bezdrôtové do 66W a smartfón využíva procesor Snapdragon 8 tretej generácie.

Honor

ktorý v porovnaní s predchodcom prináša značné zlepšenie. CPU je o 30% a GPU o 25% výkonnejšie. Vďaka Qualcomm AI Engine sú funkcie umelej inteligencie v HONOR Magic6 Pro plynulé a stabilné s 98% zlepšením oproti predošlým modelom. Platforma Snapdragon 8 Gen 3 taktiež poskytuje herné zážitky s vynikajúcou výdržou batérie, ktorú ocenia aj náročnejší hráči.

Displej zariadenia HONOR Magic6 s 50% lepšou hustotou kryštálov je až 10-krát odolnejší voči pádom v porovnaní s bežným sklom. Zároveň si užívatelia užijú skvelý zážitok zo sledovania vďaka novým funkciám ako stmievanie PWM s frekvenciou 4320 Hz, dynamické stmievanie a nočný režim.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú