Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Plánujete kúpu nového smartfónu, no nechce naň minúť celú svoju výplatu? Potom tu pre vás máme TIP na smartfón, ktorý vašej peňaženke veľmi neublíži. Ide o nový Ulefone Be X, čo je asi najdostupnejší smartfón, ktorý si môžete kúpiť. Náš partner coolicool.com ho ponúka za 90 dolárov, čo je asi 80 €, pričom momentálne ponúka zľavu až 19 €, takže môže byť váš za neuveriteľných 61 €!

Ulefone Be X je teda lacný smartfón pre nenáročných užívateľov, ktorý ponúka 4.5″ displej s rozlíšením 960 x 540 pixelov. Hnacím motorom tohto smartfónu je osemjadrový procesor od MediaTeku, konkrétne MTK6592M procesor s taktom 1.4 GHz na každé jadro. O grafický výkon sa postará čip ARM Mali-450 MP4 a hlavnú hardvérovú trojicu dopĺňa 1 GB RAM. Vnútorná pamäť tohto smartfónu má kapacitu 8 GB, pričom si ju môžete ďalej rozšíriť pomocou microSD kariet. Zadný fotoaparát má rozlíšenie 8 MPx, predný zasa 2 MPx.

ulefone-be-x-showSmartfónu dodáva „šťavu“ 1900 mAh batéria a beží na Androide 4.4 KitKat. Kúpiť si ho môžete priamo na stránkach coolicool.com. Pre uplatnenie zľavy 19 € musíte do objednávky vložiť darčekový kupón s týmto kódom: ULFBEX.

Sledujte FónyzČíny.sk aj na Facebooku!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú