Do Modelu 3 vkladá americký gigant naozaj veľké nádeje. Najlacnejší elektromobil z radov Tesly je v hľadáčiku mnohých odporcov fosílnych palív, a to najmä vďaka výrazne nižšej cene voči ostatným modelom spoločnosti. 

Pred pár hodinami nám sám Elon Musk odhalil, že finálnej verzie sa dočkáme niekedy v priebehu júla. Táto informácia vyvolala v radoch fanúšikov hotovú extázu, ktorá však ešte stále nekončí. Internetom totiž začali kolovať fotografie z reálneho testovania elektromobilu v Kalifornii. O dizajne máme takmer dokonalú predstavu, avšak výrobca ešte plánuje nejaké tie minoritné úpravy, aby všetko dotiahol do úplnej dokonalosti.


zdroj fotografie: Reddit

Nenechaj si ujsť
Tesla nám v týchto chvíľach prezradila, kedy ukážu svetu svoj elektrický pick-up a finálnu podobu Modelu 3

Tesla Model 3 bude rozhodne patriť medzi jedny z najkrajších elektromobilov vôbec. S cenou okolo 35 tisíc dolárov tak teoreticky môže uchmatnúť výrazný podiel na automobilovom trhu. Na nových fotografiách v zásade nič nové nie je, no skutočne nám zatiaľ ponúkajú ten najlepší pohľad na novinku v reálnej premávke. Sľúbené video taktiež nájdeš nižšie a neváhaj sa s nami podeliť do komentárov, či by si uvažoval nad týmto elektromobilom aj ty.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú