Americká Tesla je vo svete predovšetkým známa ako výrobca jedných z najlepších elektromobilov súčasnosti. Svojim fanúšikom však v internetovom e-shope ponúka tiež iné doplnky vlastnej značky, ku ktorým sa teraz pridal ďalší nezvyčajný kúsok. Tesla popri ponuke vlastných značkových produktov na svojej stránke ukázala aj nový surf s logom spoločnosti, ktorý ale nebol vôbec lacný.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Tesla sa okrem výroby a predaja elektromobilov venuje aj produkcii iných produktov. Na webovej stránke spoločnosti si tak každý fanúšik môže vybrať napríklad Teslu Model S v mierne 1:18. Dostupný je tiež hrnček, na ktorom je Star Man v Tesle Roadster, alebo nová čiapka, šiltovka, či iné doplnky. Teraz však tento výrobca mnohých prekvapil, keď vo svojom e-shope ukázal jedinečný surf s vlastným logom.

Tesla potešila surferov vlastným surfom. Vypredal sa bleskovou rýchlosťou

Tento netradičný produkt sa na webe spoločnosti objavil len na krátku chvíľu. To ale stačilo na to, aby si ho fanúšikovia všimli. Podľa údajov, ktoré Tesla pri surfe uvádzala, išlo o limitovanú edíciu v počet 200 kusov. Za každý jeden si však výrobca pýtal nemalý peniaz. Zákazník tak pri túžbe po tomto unikátnom surfe v čiernom, alebo červenom prevedení, musel zaplatiť až 1 300 € bez dane. Portálu Electrek sa dokonca podarilo zachytiť aj podrobný popis, ktorý k surfu Tesla pridala.

Nenechaj si ujsť
Tesla zhromažďuje na parkoviskách tisíce kusov Modelu 3

Navrhnutý dizajnovým štúdiom Tesly v spolupráci s Lost Surfboards a Mattom “Mayhemom” Biolosom je tento surf určený pre atlétov Svetových majstrovstiev surfingovej ligy. Limitovaná edícia surfu Tesly disponuje kombináciou rovnako vysokokvalitných matných a lesklých prevedení ako na našich autách.

Doska je vystužená ľahkými uhlíkovými „Black Dart“ vláknami, inšpirovaná interiérom našich áut a vybavená jemne kontrastným logom s lesklým povrchom.“ – pôvodný oficiálny popis surfu v e-shope Tesly.

Aktuálne však tento surf záujemcovia v ponuke už nenájdu. Z neznámych dôvodov bol tento produkt z e-shopu odstránený, aj keď sa na chvíľu znova objavil, no všetky kusy už boli vypredané. Pre porovnanie za kvalitné značkové surfy od spoločnosti Lost Surfboards zákazník zaplatí približne 600 € až 700 €. Cena vlastného surfu Tesly však dosiahla poriadne vysokú hranicu a šťastní majitelia na nich zrejme len tak brázdiť vlny oceánu nebudú. Väčšina vypredaných kusov totiž môže skončiť na výstavke surferov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú