Na predaj novej generácie iPhonov sa pripravujú okrem predajcov elektroniky a autorizovaných obchodov s Apple produktmi aj slovenskí operátori, ktorí ich zariadia do svojej ponuky. Telekom už ponúkol predobjednávky na nové iPhony vo vybraných pamäťových verziách a farbách, no čoskoro ich zaradí aj ku svojim paušálom.

Po spustení predpredaja 13. septembra čakajú záujemcovia na iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max na oficiálne spustenie predaja, ktorá započne už zajtra 20. septembra.

Telekom v piatok 20. septembra 2019 zaradí do akciovej ponuky všetky tri nové modely Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Novinky budú na štart v piatok k dispozícii až v 12 variantoch,“ informoval operátor v tlačovej správe.

Nové iPhony prichádzajú do Telekomu

Spoločnosť však nebude mať v ponuke úplne všetky pamäťové a farebné verzie. Dostupnejší iPhone 11 ponúkne so 64 GB/ 128 GB pamäťou v čiernej a bielej farbe, zatiaľ čo vo fialovej si bude môcť zákazník kúpiť iba iPhone 11 so 128 GB ROM. Prémiový model iPhone 11 Pro potom bude v ponuke so 64 GB/ 256 GB pamäťou vo farbách Space Grey, Silver (iba 256 GB variant) a Midnight Green.

Zobraziť celú galériu (0)
Marques Brownlee /YouTube

Nenechaj si ujsť
Takéto sú oficiálne slovenské ceny iPhone 11 vo všetkých verziách

Jeho väčší súrodenec, iPhone 11 Pro Max, príde do Telekomu v rovnakej pamäťovej konfigurácii, teda so 64 GB a 256 GB pamäťou. Tu si však operátor vybral iba 2 farebné prevedenia. iPhone 11 Pro Max 64 GB ponúkne len vo farbe Space Gray a 256 GB variant iba vo farbe Midnight Green. Všetky detailné poplatky pri jednotlivých paušáloch za nové iPhony v Telekome nájdeš v priloženej tabuľke.

 

O2 a Orange čakajú na spustenie predaja

Orange a O2 toho o predaji iPhonov zatiaľ veľa neprezradili a ešte ich nezaradili ani do predobjednávok. Zákazníci teda budú mať možnosť kúpiť si niektorý z novej trojice smartfónov až po spustení oficiálneho predaja, na ktorý sa pripravuje aj O2.

Kvôli ponuke iPhonov otvoríme predajne ešte v predstihu štandardných otváracích hodín. Z novej ponuky si budú môcť naši zákazníci vyberať iPhony k svojim paušálom už od 0 eur,“ uviedla pre FonTech.sk hovorkyňa spoločnosti O2 Tereza Molnár.

Zatiaľ tak nie je známe, aké pamäťové verzie a farebné prevedenie títo dvaja operátori poskytnú, no viac informácií sa dozvieme už v najbližších dňoch.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom