V Spojených štátoch vznikli počas minulého roka Vesmírne sily, ktorým spočiatku nikto neveril a mnohí sa z toho nápadu dokonca vysmievali. Plány Donalda Trumpa sa však stali skutočnosťou a USA má tak vlastnú bojovú jednotku pre operácie vo vesmíre. Práve na tejto vojenskej divízii je zdanlivo založená aj nová komédia s názvom Space Force, ktorej trailer si môžeš vychutnať už dnes. Na tému upozornil Entertainment Weekly.

Pokiaľ patríš medzi fanúšikov Steva Carella, ktorý je známy najmä z komédií The Office alebo Crazy, Stupid, Love, máme pre teba skvelú správu. Americký herec sa totiž spojil so svojim starým priateľom z The Office, Gregom Danielsom a spolu s ďalšími známymi tvárami, ako napríklad Lisa Kudrow či John Malkovich vytvorili s Netflixom novú komédiu z prostredia americkej vojenskej jednotky Vesmírne sily.

V Space Force sa príbeh točí okolo generála Marka Nairda (Steve Carrel), ktorý sa na rozkaz prezidenta presťahoval do tajnej základne v Colorade, aby vybudoval americkú vojenskú jednotku vo vesmíre. Viac sa už však dozvieš v nižšie priloženom trailery.

Prečítaj si tiež
Tom Cruise reálne pôjde do vesmíru natočiť film. Pomôže mu Muskov SpaceX

Ako informoval portál GameSpot, prvá séria nového Space Force obsahuje 10 epizód a na Netflixe bude k dispozícii už 29. mája. Je tak skvelé vidieť, že streamovací gigant vydáva aj počas prebiehajúcej situácie množstvo nových filmov a seriálov, z ktorých dokonca niektoré ašpirujú na obrovský úspech.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom