Pri platforme Steam sme si už zvykli, že Valve často prináša rôzne sezónne výpredaje a jedným z nich je práve Halloweensky výpredaj, ktorý je aktuálne v plnom prúde. V zľave nájdeš desiatky klasických hier. 

Výpredaj bude bežať do 1. novembra, takže máš ešte čas nájsť si tú pravú hru. Zľavy sú v niektorých prípadoch naozaj masívne a dosahujú až 90 %, takže kúpiť si môžeš napríklad Murdered: Soul Suspect za 2 € či kooperatívny Left 4 Dead 2 za menej ako 2 €.

Do výpredaju sa dostali aj aktuálne najhranejšie a najobľúbenejšie tituly ako Hunt: Showdown, Dead by Daylight alebo Dying Light. Pri týchto, ale aj ďalších, aktuálne populárnych hrách, dokážeš skutočne ušetriť až desiatky eur.

Steam

Ako sme už spomínali v úvode, akciové ceny dopadli aj na niekoľko nehorororvých titulov, medzi ktoré patrí napríklad také GTA V, ktoré si vieš aktuálne kúpiť za 15 €. Ďalšie zľavy pristáli na hry, v ktorých prebiehajú nejaké eventy zamerané na Halloween a pri tejto príležitosti sa do výpredaja dostala aj závodná hra F1 2019, no nechápeme, aká udalosť s témou Halloweenu sa v hre momentálne koná.

Ponuka hier je skutočne obrovská a je teda na každom, čo si z nej vyberie. Všetky najzaujímavejšie kúsky však nájdeš na tematicky ladenej stránke Steamu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom