S blížiacim sa uvedením radu Samsung Galaxy S24 na trh naznačujú nedávne fámy možné úpravy cien, najmä na európskom trhu.

Podľa portálu GalaxyClub by mohli byť ceny modelov Galaxy S24 a S24 Plus v EÚ nižšie ako ich náprotivkov S23, pričom cena modelu Galaxy S24 by sa mohla začínať na 899 € a cena modelu S24 Plus na 1 149 €.

Naopak, cena modelu Galaxy S24 Ultra by sa mohla zvýšiť a začať na 1 449 €. Stojí za zmienku, že tieto údaje sú špecifické pre EÚ, no cenová stratégia spoločnosti Samsung sa môže v jednotlivých krajinách líšiť. Slovenské ceny však s vysokou pravdepodobnosťou budú približne na tejto úrovni. Aspoň teda v prípade, že je únik pravdivý.

Špekulované ceny v EÚ predstavujú potenciálne zlepšenie (s výnimkou S24 Ultra) oproti predchádzajúcim očakávaniam, že Samsung udrží ceny radu S24 na úrovni radu S23, ktorému sme sa podrobne venovali v našej recenzii.

Spoločnosť Samsung zvyčajne oznamuje svoj rad Galaxy S v januári alebo februári a na základe nedávnej histórie sa očakáva, že rad Galaxy S24 bude predstavený okolo 17. januára 2024. Spoločnosť Samsung však dátum vydania oficiálne nepotvrdila.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP