Očakávaný remaster na jeden z TOP titulov Need for Speed sa objavil na Amazone. Vieme cenu aj dátum vydania

Na júnovej konferencii EA Play sme sa okrem iného dozvedeli aj to, že štúdio plánuje priniesť až 7 nových hier pre Nintendo Switch v nasledujúcich 12 mesiacoch. Odvtedy kolujú špekulácie napríklad aj o remaster verzie jedného z najlepších titulov Need for Speed: Hot Pursuit, ktorý sa teraz náhodou objavil na britskom Amazone, informuje portál Nintendo Life.

Na britskom Amazone sa na určitý čas objavil očakávaný remaster jedného z najlepších titulov frančízy Need for Speed: Hot Pursuit, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 2010. Príchod hry už dávnejšie po konferencii EA Play oznámil znalec Jeff Grubb a vďaka inzerátu sa teraz okrem ceny na úrovni 39 € dozvedáme aj možný dátum vydania, uvedený na 13. novembra.

Zobraziť celú galériu (1)
Screenshot / Amazon

Pochopiteľne stále nemusí ísť o finálny dátum, čo naznačuje aj fakt, že hra bola na stránke uvedená iba pre konzoly Nintendo Switch a Xbox One, pričom podľa predošlých špekulácií má prísť aj na PS4 a PC a neskôr by sa mohla objaviť aj na konzolách novej generácie.

Nejde však o prvý prípad, kedy sa hra na internete objavila. Počas konferencie EA Play ju totiž do svojej ponuky na určitý čas zahrnul aj austrálsky a novozélandský obchod Mighty Ape, píše PureXbox. Posledný, na koho sa čaká, je tak už len samotné štúdio EA, aby príchod hry konečne oznámilo.

Zdroj: Nintendo Life / PureXbox 

Pošli nám TIP na článok