Pre mnohých milovníkov fantasy sveta bol seriál Game of Thrones doposiaľ to najlepšie, čo sa dalo na televíznych obrazovkách sledovať. Silnú konkurenciu mu však nedávno predstavil Zaklínač, no teraz sa môžeme tešiť na ďalšiu fantasy novinku s názvom The Letter for the King, informuje portál TOR.

Novinka sa už stihla ukázať aj v prvom oficiálnom traileri. Seriál ponúkne skvelé herecké obsadenie v podaní hercov Amir Wilson či Andy Serkis, ktorého môžeš poznať z filmov Pán prsteňov. Koniec koncov, aj seriál The Letter for the King vo svojom traileri náramne pripomína veľkolepé súboje z filmovej série Petera Jacksona.

Řítí se na nás další fantasy! 😍 Seriál se kromě Nového Zélandu natáčel také v České republice na malebném hradě Bouzov v…

Gepostet von Netflix CZ + SK Fans am Samstag, 15. Februar 2020

Premiéra nového seriálu je naplánovaná na 20. marca, píše TheSun. Ako informuje česko-slovenská fanúšikovská stránka Netflixu na Facebooku, natáčanie seriálu prebiehalo okrem Nového Zélandu aj v susednom Česku. Zopár scén sa totižto točilo na hrade Bouzov v okolí mesta Olomouc.

Zdroj: TOR, TheSun

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom