Fanúšikovia Westworldu si na tretiu sériu budú musieť počkať

Rok 2019 okrem predstavenia skvelých technologických noviniek a inovácií prinesie aj dlho očakávané filmy či pokračovanie viacerých seriálov. Jedným z nich mohol byť napríklad aj seriál, ktorý prebieha vo futuristickom zábavnom parku osídleným prevažne robotickými bytosťami, no fanúšikovia si zrejme budú musieť počkať.

Sleduj Fontech aj na sociálnych sieťach!

FacebookInstagramYouTube

Áno, reč je o dramatickom seriáli Westworld, ktorý má za sebou dve série. Druhá séria skončila v júni minulého roka a v divákoch zanechala viacero otázok. Tvorcovia fanúšikov potešili správou o pokračovaní v podobe tretej série, avšak tá pravdepodobne príde najskôr v roku 2020.

Aj napriek tomu, že predstavitelia HBO oznámili, že tretia séria sa začne natáčať už o necelý mesiac, vysielať sa do konca roka 2019 nebude. Kvôli rozsiahlemu výrobnému a postprodukčnému procesu sa vysielanie tretej série s najväčšou pravdepodobnosťou odkladá na rok 2020. Tvorcovia však sľubujú nabitú sériu, ktorá odpovie na viacero pretrvávajúcich otázok.

Zdroj: The Verge

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie informácie zo sveta technológií

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

O autorovi
Patrik Zengevald
Volám sa Patrik a som študentom posledného ročníka magisterského stupňa štúdia. Rád športujem a zaujímam sa o novinky nielen zo sveta technológií.