Fanúšikovia Westworldu si na tretiu sériu budú musieť počkať

Rok 2019 okrem predstavenia skvelých technologických noviniek a inovácií prinesie aj dlho očakávané filmy či pokračovanie viacerých seriálov. Jedným z nich mohol byť napríklad aj seriál, ktorý prebieha vo futuristickom zábavnom parku osídleným prevažne robotickými bytosťami, no fanúšikovia si zrejme budú musieť počkať.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Áno, reč je o dramatickom seriáli Westworld, ktorý má za sebou dve série. Druhá séria skončila v júni minulého roka a v divákoch zanechala viacero otázok. Tvorcovia fanúšikov potešili správou o pokračovaní v podobe tretej série, avšak tá pravdepodobne príde najskôr v roku 2020.

Aj napriek tomu, že predstavitelia HBO oznámili, že tretia séria sa začne natáčať už o necelý mesiac, vysielať sa do konca roka 2019 nebude. Kvôli rozsiahlemu výrobnému a postprodukčnému procesu sa vysielanie tretej série s najväčšou pravdepodobnosťou odkladá na rok 2020. Tvorcovia však sľubujú nabitú sériu, ktorá odpovie na viacero pretrvávajúcich otázok.

Zdroj: The Verge

Zdieľaj
O autorovi
Patrik Zengevald
Volám sa Patrik a som študentom posledného ročníka magisterského stupňa štúdia. Rád športujem a zaujímam sa o novinky nielen zo sveta technológií.