Najväčšia streamovacia služba nehodlá spomaliť tempo vydávania snímok s nekompromisným hereckým osadenstvom. Ďalším titulom v repertoári má byť komédia Don’t Look Up, ktorá podľa informácií stránky československých fanúšikov Netflixu rozpočtom na hercov rozhodne nešetrila.

Portál IMDb charakterizoval Don’t Look Up ako celovečernú komédiu s dvomi astronautmi v hlavnej úlohe. Tí zisťujú, že sa k Zemi blíži obrovský meteorit, ktorý môže zničiť planétu v časovom horizonte šiestich mesiacov.

Dvojica sa nesnaží varovať len svoje okolie, ale vydáva sa na bohaté informačné turné naprieč krajinou, kde sú však každému na smiech.

Netflix chystá novou komedii a její obsazení je skutečně impozantní. Hlavní tváří se stal Leonardo DiCaprio, kterého…

Gepostet von Netflix CZ + SK Fans am Freitag, 16. Oktober 2020

Druhotriedna premisu môže zachrániť herecké osadenstvo s Leonardom DiCapriom v hlavnej úlohe. Sekundovať mu majú Meryl Streep, Cate Blanchett, Jonah Hill, Timothée Chalamet, Himesh Patel, Jennifer Lawrence, Matthew Perry a hudobníci Kid Cudi či Ariana Grande.

Podľa IMDb osádza ako scenáristickú, tak aj režisérku stoličku Adam McKay, ktorý na niekoľkých projektoch spolupracoval v minulosti s komediantom Will Ferrellom. McKay sa preslávil aj filmami ako Ant-Man, The Big Short alebo Anchorman.

Netflix okrem hereckého ansámblu a krátkej synopsie nič prelomové neprezradil. Pokiaľ produkciu nezasiahnu žiadne zásadne komplikácie, komédie Don’t Look Up sa dočkáme už budúci rok.

Zdroje: Netflix CZ + SK Fans, IMDb

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú