Netflix po niekoľkomesačnom testovaní konečne spúšťa sekciu „Nenechajte si ujsť“ do plnej prevádzky. Viacerí používatelia si však na dostupnosť tejto sekcie budú musieť počkať, informuje facebooková stránka fanúšikov Netflixu.

Najväčšia streamovacia služba neustále bojuje nielen o nových, ale aj o odpadnutých konzumentov. Nová funkcionalita „Nenechajte si ujsť“ je zameraná práve na tých, ktorí majú pocit, že sa na služb pre nich už nič nenájde a plánujú v najbližších dňoch zrušiť predplatné.

Nová sekcia sa zaradí medzi ostatné informatívne panely ako Top 10 v našej krajine, respektíve návrhy algoritmu na základe toho, čo si sledoval v minulosti. Nový zoznam titulov zastáva funkcionalitu promovania nadchádzajúcich filmov, seriálov a ich očakávaných sérií podstatne skôr, ako tomu bolo doteraz.

Časy, kdy člověk marně sháněl, co se na Netflixu objeví nového, jsou definitivně pryč. Po několikaměsíčním testování…

Gepostet von Netflix CZ + SK Fans am Mittwoch, 7. Oktober 2020

K dnešnému dňu tak na domovskej obrazovke môžeš pozorovať prichádzajúce tituly rádovo v niekoľkých dní. Prekopanie tejto funkcionality tak so sebou prináša informácie najmä o väčších tituloch, ktoré budú v blízkej budúcnosti promované s radikálnejším časovým predstihom.

Väčšina používateľov si na novú funkcionalitu bude musieť počkať

Ako píšeme v úvode, Netflix chce týmto nalákať predplatiteľov na očakávaný obsah, čím by sa mal znížiť počet pravidelne odhlasovaných účtov. Podľa dostupných informácií má služba tendenciu promovať svoje najväčšie projekty aj dva alebo tri mesiace dopredu.

Zdroj zároveň uvádza, že sekcia „Nenechajte si ujsť“ je momentálne dostupná len v prípade aplikácie pre televízory, pričom na desktopovú, respektíve mobilnú verziu si ešte budeme musieť počkať. Zároveň potvrdzujeme, že nová sekcia zatiaľ nie je dostupná ani v prehliadačovej verzii Netflixu a vo verzii aplikácie pre Apple TV.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom