https://fontech.startitup.sk/wp-admin/post.php?post=265410&action=edit#TB_inline?width=700&height=550&inlineId=twenty20-help

Finančná správa vylepšila svoj automatizovaný chatbot Taxana. Po novom automaticky upozorňuje každého klienta, ktorý s ňou niekedy komunikoval, na dôležité termíny. Ako v tlačovej správe uviedla hovorkyňa finančnej správy Martina Rybanská, klientom finančnej správy tak už neujdú žiadne dôležité termíny.

Nová služba podľa hovorkyne finančnej správy funguje pre všetkých, ktorí s Taxanou komunikovali na sociálnej sieti Facebook. „Naplno bude fungovať po uvoľnení pandemických pravidiel Facebooku,“ upozornila. Finančná správa zaviedla túto novinku, aby zvýšila non-stop dostupnosť svojich služieb pre klientov.

Taxana v minulom roku prekročila rekordnú métu 195-tisíc používateľov. Ako zdroj informácií chatbot využilo 73 265 nových používateľov, celkovo túto formu komunikácie využilo vlani 195 082 používateľov. Daňový obsah doplnil v roku 2020 aj obsah colnej problematiky, konkrétne preclievania.

Taxana rozšírila aj systémové služby, a to v podobe najnovšej funkcionality zasielania dokumentov a formulárov používateľom automatizovaného chatbotu. Vlani boli najvyhľadávanejšími témami opatrenia týkajúce sa koronavírusu, dane z príjmov fyzických osôb, podávania daňových priznaní, eKasa a dane z pridanej hodnoty.

Zdroj: SITA

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP