Populárna služba Spotify prináša nový spôsob predplatného Premium Duo, ktoré ponúka dvojité predplatné veľmi zvýhodnenú cenu. Má ísť o ideálnu voľbu pre páry či spolubývajúcich, ktorí spoločne zdieľajú rovnakú adresu. Správu priniesol portál GSM Arena.

V súčasnosti stojí Spotify Premium 6,99 € mesačne pre jednu osobu. Za účelom ušetrenia peňazí sa často stávalo, že sa zoskupili šiesti ľudia a spoločne si zaplatili Premium Family, čím ušetrili nemalé množstvo peňazí. Tým však porušovali podmienky používania služby, nakoľko tento spôsob predplatného mohli využívať len členovia rodiny, ktorí bývajú na rovnakej adrese.

Reálne však stačilo nastaviť si rovnakú adresu a všetko fungovalo, pričom to nikto ani nekontroloval. Premium Duo však nevyžaduje žiadny rodinný vzťah medzi dvomi osobami, no stále je však požadovaná rovnaká adresa pobytu. Samozrejme je balíček aj výhodnejší.

[]gadd

Zatiaľ len vo vybraných krajinách

V súčasnosti je služba dostupná len v krajinách Kolumbia, Čile, Dánsko, Írsko a Poľsko. Čo sa týka ceny, pre príklad si vezmeme našich severných susedov. Predplatné pre jednu osobu je stanovené na 19,99 zł (~4.60 €), pričom Premium Duo stojí len 24,99 zł (~5,80 €), čo je skutočne veľmi atraktívna cena. Rozdiel je skutočne veľmi malý a pri rozdelení na polovicu ide o zanedbateľnú sumu, za ktorú sa dostaneš k takmer neobmedzenému množstvu hudby všetkých žánrov.

Prečítaj si tiež
Spotify s dvomi vážnymi novinkami v aplikácii: Používatelia si tieto funkcie pýtali už niekoľko mesiacov

Toto predplatné zahrňuje všetky výhody klasického prémia, pričom sa pridáva nová funkcia Duo Mix, čo je špeciálne vytvorený playlist oboch osôb v rámci služby Premium Duo. Ten je vytvorený z obľúbených piesní oboch účastníkov. Pri prechode z klasického prémia ti navyše ostanú všetky doteraz vytvorené playlisty a zoznamy skladieb. Ostáva už len dúfať, že sa služba dostane aj do ďalších krajín vrátane Slovenska a nebudeme o túto možnosť ukrátení, ako v prípade špeciálneho predplatného pre študentov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom