Spolupráca spoločností OnePlus A Cyanogen nadobro skončila

Teraz čítate
Spolupráca spoločností OnePlus A Cyanogen nadobro skončila

Pred rokom nám pomerne neznáme spoločnosti OnePlus a Cyanogen predstavili asi jeden z najlepších smartfónov minulého roka, OnePlus One. Úspech bol obrovský a asi málokto očakával, že medzi týmito spoločnosťami nastanú nejaké komplikácie. 

[/blockquote]

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Dnešným dňom je oficiálne potvrdené, že cesty spoločností OnePlus a Cyanogen sa nadobro rozchádzajú. Ako sme si všimli v posledných týždňoch, spoločnosť OnePlus začala uvoľňovať Android 5.0 pod svojim vlastným názvom, Oxygen OS, čo znamená, že podpora slávnej CyanogenMod ROM je nadobro u konca. Spoločnosť Cyanogen nezaháľala a potvrdila spoluprácu so spoločnosťou Micromax, ktorý už stihol predstaviť model Yureka práve s upraveným Androidom od spoločnosti Cyanogen.
oxygenOS_oneplus1
Táto informácia zarmútila nejedného fanúšika tejto slávnej ROM založenej na silnej komunite. Model OnePlus One bol snom nejedného fanúšika Android zariadení a spĺňal tie najvyššie kritériá. Dúfajme, že nástupca bude úspešný aj bez podpory tejto silnej komunity a dočkáme sa zase prekvapenia v podobe zabijaka vlajkových lodí.

Zdroj: Chinamobile.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.