Pred rokom nám pomerne neznáme spoločnosti OnePlus a Cyanogen predstavili asi jeden z najlepších smartfónov minulého roka, OnePlus One. Úspech bol obrovský a asi málokto očakával, že medzi týmito spoločnosťami nastanú nejaké komplikácie. 

[/blockquote]

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Dnešným dňom je oficiálne potvrdené, že cesty spoločností OnePlus a Cyanogen sa nadobro rozchádzajú. Ako sme si všimli v posledných týždňoch, spoločnosť OnePlus začala uvoľňovať Android 5.0 pod svojim vlastným názvom, Oxygen OS, čo znamená, že podpora slávnej CyanogenMod ROM je nadobro u konca. Spoločnosť Cyanogen nezaháľala a potvrdila spoluprácu so spoločnosťou Micromax, ktorý už stihol predstaviť model Yureka práve s upraveným Androidom od spoločnosti Cyanogen.
oxygenOS_oneplus1
Táto informácia zarmútila nejedného fanúšika tejto slávnej ROM založenej na silnej komunite. Model OnePlus One bol snom nejedného fanúšika Android zariadení a spĺňal tie najvyššie kritériá. Dúfajme, že nástupca bude úspešný aj bez podpory tejto silnej komunity a dočkáme sa zase prekvapenia v podobe zabijaka vlajkových lodí.

Zdroj: Chinamobile.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP