Spoločnosť ZTE provokuje Meizu svojimi pozvánkami

Teraz čítate
Spoločnosť ZTE provokuje Meizu svojimi pozvánkami

Prednedávnom sme vám priniesli informáciu ohľadom rozosielania pozvánok na predstavenie nového modelu Meizu M2. Obsahom pozvánky bola funkčná Nokia 1110, ktorá upozorňovala na novú spoluprácu medzi Meizu a Nokiou. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už dlhšie pretrváva spor medzi čínskymi spoločnosťami ZTE a Meizu, ktoré súperia o každého zákazníka. Posledný pokus o zastrašenie spoločnosti Meizu sa uskutočnil vskutku originálnym spôsobom. ZTE rozposiela pozvánky na predstavenie nového modelu ZTE V5, ktorý by mal spadať tiež do kategórie cenovo prijateľných smartfónov. Obsahom pozvánky je rozbitá Nokia 1110, ktorá má slúžiť práve na zosmiešnenie spoločnosti Meizu.

Pred pár dňami unikli obrázky, ktoré naznačujú možný dizajn novinky od ZTE. Takéto súperenie môže byť výhodou pre zákazníkov, ktorý by sa mohli dočkať výborných smartfónov za nízke ceny.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.