Spoločnosť JiaYu možno ako prvý ponúkne Android 6.0 vo svojich zariadeniach

Teraz čítate
Spoločnosť JiaYu možno ako prvý ponúkne Android 6.0 vo svojich zariadeniach

banner-honor7
Čínska spoločnosť JiaYu je pomerne známa aj vo svete svojimi zaujímavými smartfónmi, ktoré ponúkajú jeden z najlepších pomerov ceny a výkonu. Najnovší Android 6.0 Marshmallow bol oficiálne predstavený pred viac ako mesiacom a tradične ho mali mať ako prvé nové zariadenia línie Nexus, ktoré tento rok vyrobí LG a Huawei.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Táto zaužívaná tradícia sa však môže zmeniť, nakoľko ambiciózna spoločnosť JiaYu plánuje použiť najnovší Android ako prvá. Podľa prvých informácií, ktoré unikli na verejnosť, nové zariadenie ponúkne procesor firmy MediaTek. Vo výberovom kole sa ocitla trojica modelov, Helio X10, MT6595 a dobre známe MT6753, ktorý je jedným z najpoužívanejších procesorov strednej triedy.

JiaYu S3

Ak sa tieto tvrdenia potvrdia, môžeme očakávať zvýšený záujem o zariadenia značky JiaYu a aj celkovo o zariadenia čínskych výrobcov.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.