Internetový predajca Geekbuying spustil výpredaj zaujímavých Xiaomi produktov, ktoré sa ti môžu skvele hodiť do domácnosti. Medzi zľavnenými produktami sa dokonca nachádzajú aj Xiaomi podložky na kráčanie, s ktorými budeš môcť cvičiť v pohodlí domova.

Výpredaju sa dočkala až trojica Xiaomi podložiek na cvičenie. Jedná sa o modely WalkingPad A1, WalkingPad A1 Pro a WalkingPad C1. Vo všetkých troch prípadoch sa jedná o podložky, po ktorých môžeš kráčať v pohodlí domova a ktoré sa od seba líšia naozaj iba v maličkostiach. WalkingPad C1 je novšia verzia podložky WalkingPad A1 a ich nosnosť je 90 kg. Podložka WalkingPad A1 Pro má oproti dvom predchádzajúcim nosnosť o niečo vyššiu, a to až 100 kg. Verziu C1 a verziu A1 Pro môžeš navyše spárovať s aplikáciou, kde budeš mať dokonalý prehľad o športových aktivitách.

Kúpiť Xiaomi WalkingPad A1 podložku na cvičenie za 322 €

Kúpiť Xiaomi WalkingPad A1 Pro podložku na cvičenie za 449 €

Kúpiť Xiaomi WalkingPad C1 podložku na cvičenie za 369 €

Ďalším zľavneným produktom je už dobre známe stropné svetlo Xiaomi Yeelight 320. Okrem minimalistického dizajnu, ktorý sa hodí takmer do každého priestoru, sa dá svetlo ovládať pomocou mobilnej aplikácie, ponúka množstvo režimov svietenia a plnohodnotne dokáže osvetliť miestnosť o rozlohe 15 m2. Svetlo si môžeš navyše spárovať so svojim náramkom Mi Band a po tom, čo zaspíš, lampa automaticky zhasne. Životnosť LED svetla Yeelight 320 je až 25 000 hodín.

Kúpiť Xiaomi Yeelight 320 stropné svetlo za 60 €

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom