Xiaomi dokáže smartfóny s výborným pomerom cena/výkon nielen predávať, ale sa aj o ne príkladne starať. Dôkazom toho je teraz nové vylepšenie, ktoré do jedného z modelov strednej triedy príde priamo od vlajkovej lode výrobcu. Xiaomi Mi 8 SE by malo obdržať dôležitú aktualizáciu s novým režimom fotoaparátu „Super Night Scene“ už koncom februára. 

Tento čínsky výrobca smartfónov sa neustále pýšil skvelými modelmi, ktoré už za zlomok ceny ponúkajú vlastnosti drahších konkurentov. Rovnako tomu bolo aj pri jeho vlajkových lodiach, ktoré však donedávna zaostávali kvalitou svojich fotoaparátov. To sa však rýchlo zmenilo a posledné Xiaomi Mi MIX 3 tak patrí medzi najlepšie fotomobily sveta.

Vítané vylepšenie

Najnovší prémiový smartfón spoločnosti teraz prepožičia jednu zo svojich funkcií lacnejšiemu súrodencovi. Fotografický režim „Super Night Scene“ doteraz Xiaomi prinieslo aj do modelov Mi 8, Mi 8 Pro, Mi MIX 2S a aj cenovo dostupného Redmi Note 7. Vďaka fotovýbave Xiaomi Mi 8 SE môže prísť tento špeciálny mód aj do jeho aplikácie fotoaparátu. Na zadnej strane totiž tento model disponuje 12 MPx a 5 MPx snímačom, pričom vpredu sa nachádza 20 MPx selfie fotoaparát.

Zobraziť celú galériu (0)
Kristián Hrušovský / FonTech

Nenechaj si ujsť
Rozbalili sme jeden z najlepších smarfónov na svete

Takmer identické rozlíšenie fotoaparátov nájdeme aj pri vlajkovej lodi Xiaomi Mi 8, s ktorou bude Mi 8 SE čoskoro zdieľať aj spomínaný nočný režim. Ten sa postará o vytváranie ešte lepších záberov pri slabom svetle. S prívetivou cenou, krásnym dizajnom a skvelým výkonom je tento kúsok od Xiaomi jedným z najlepších dostupných modelov na trhu a čoskoro bude vďaka „Super Night Scene“ módu ešte dokonalejší.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom