banner-redmi-note-3
Nový procesor Snapdragon 820 sa konečne ukázal verejnosti aj v reálnom zariadení. Výsledky testov sú veľmi sľubné a testovacie zariadenie získalo v známom benchmarku Antutu neuveriteľných 130 000 bodov.  

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť vydala veľmi zaujímavé štatistiky, ktoré nás lepšie oboznámili s novým procesorom. Po neúspechu Snapdragonu 810, ktorý trpel nadmerným prehrievaním, bolo práve prehrievanie primárnym cieľom vylepšenia v novej generácii. Moderná 14 nm výrobná technológia s prerobenými jadrami Kryo sa postarali o veľmi sľubný začiatok. Markantnou zmenou prešiel aj nový grafický akcelerátor Adreno 530, ktorý svojim výkonom takmer dorovnáva konzole novej generácie.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Snapdragon-820-reference-platform-benchmarks (25)
Ak sa pozrieme na číselné údaje, vidíme, že celková spotreba je znížená o 30 %. Lahôdkou pre multimediálne chúťky rôznych druhov je dvojnásobné zrýchlenie prietoku dát, ktoré zapríčinilo lepšie výsledky v prípade prehrávania a nahrávania 4K videí. Nižšie v galérii si môžete prezrieť široké množstvo porovnaní s high-end smartfónmi tohto roka. Každopádne sa na novinku veľmi tešíme a sme veľmi radi, že Qualcomm sa opäť dostáva do tých správnych koľají.

Zdroj: Phonearena.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP