banner-redmi-note-3
Qualcomm mal v Číne veľkú akciu, kde po prvýkrát konečne predstavil Snapdragon 820 aj pre ázijský trj. Ukázal ho v telefóne vyrobenom špeciálne pre túto príležitosť. Chceli ním ukázať silu nového procesora.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prototypy sú telefóny vyrábané tvorcami čipov, ktoré majú ukázať približné špecifikácie telefónov, ktoré uvidíme na budúci rok. Tento konkrétny model má 2K displej, ultra rýchly snímač odtlačkov prstov, 3 GB RAM, 64 GB vnútornej pamäte, 21 MPx kameru a Andorid 6.0 Marshmallow. A, samozrejme, najnovší procesor od Qualcommu, Snapdragon 820. Prvý prototyp Snapdragon 820 smartfón tiež ponúka úplne novú technológiou snímania odtlačkov prstov, ktorú Qualcomm nazýva 3D ultrazvukové snímanie odtlačkov. Táto technológia dokáže rozoznať váš odtlačkov len priložením prsta na displej, keďže snímanie odtlačku prebieha cez ultrazvukové vlny. Nižšie nájdete aj video, ktoré novú technológiu vysvetľuje.

OnePlus 2 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


prototyp-snapdragon-820

To je približný štandard toho, čo uvidíme na trhu budúci rok. 820-ka však zvládne omnoho viac. 4K displej? Bez problémov. 4G s rýchlosťou 600 MB/s? Máte to mať. 28 MPx fotoaparát? Som si istý, že istá konkrétna značka bude mať z toho radosť. (však, Sony?) A čo výkon? Znie viac ako 130 000 bodov v AnTuTu dobre? Skrátka, na budúci rok sa máme na čo tešiť. A to nielen z dielne tradičných zabehaných značiek. Čína nás určite nesklame.

Zdroj: gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP