No.1 SUN S2: SmartWatch s displejom ako Moto 360, ale kvalitnejším telom

Teraz čítate
No.1 SUN S2: SmartWatch s displejom ako Moto 360, ale kvalitnejším telom

Čínska spoločnosť No.1, ktorá sa špecializuje iba na vytváranie čo najpresnejších klonov populárnych smartfónov, začala predávať ďalšie smartwatch. Po No.1 G2, ktoré až príliš pripomínajú Samsung Gear radu, sa teraz dizajn zameral na hybrid Moto 360 a LG G Watch R.

[/blockquote]

Motorola Moto 360 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Displej z hodiniek je z Moto 360 a telo sa dosť podobá na LG G Watch R. Okrem už spomínaného displeja s rozlíšením 240 x 240 pixelov, ponúknu S2 aj MediaTek procesor MT6260, 350 mAh batériu, vodotesnosť, 1,4 MPx kameru, snímač tepovej frekvencie a remienok z nerezovej ocele.

Toto všetko ponúka No.1 Sun S2 za menej ako 50 €, presnejšie to je len 49 €! Za takto vybavené a asi aj kvalitne spracované hodinky je to veľmi slušná cena. Práve teraz sa nachádzajú v predpredaji a po skončení predpredaja bude cena vyššia. Preto neváhajte a kupujte, kým je cena nízka! Hodinky No.1 Sun S2 si môžete predobjednať v e-shope Coolicool.com. Vďaka zľavovému kódu forum-5 ušetríte 5 dolárov, výsledná cena teda bude 47 €.

coolicool-zlava

Zdroj: Gizchina.com, En.001phone.cn

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
100%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Denis Bryndza
Som študent strednej školy, študujem odbor informačné technológie a o mobilné zariadenia sa zaujímam viac ako dva roky. Okrem mobilných zariadení rád hrám hry na konzolách, PC, svojom smartfóne a rád počúvam hudbu.