banner-mx5
Náš partnerský e-shop Tinydeal.com spúšťa zľavové tornádo na vybrané smartfóny, tablety a príslušenstvo. V ponuke si určite každý príde na svoje a nájdeme tu modely z rôznych výkonnostných kategórií. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Prvým zľavnenýým smartfónom je výborne vybavený Elephone P7000, ktorý prešiel aj našimi rukami. Prvú Slovenskú recenziu si môžete prečítať na našej stránke. Elephone P7000 prináša výborný pomer ceny a výkonu. Jeho výbava zahŕňa 5,5-palcový FullHD displej, procesor MediaTek MT6752, 3 GB RAM, DualSIM a podporu slovenských LTE pásiem. Akciová cena tohto zaujímavého kúsku je 200 € po použití zľavového kupónu 209P7000. Táto výborná ponuka trvá do 30. septembra.

Elephone P7000
Ďalším produktom v akciovej ponuke je známy tablet CUBE T8. Cube T8 na prednej strane skrýva 8-palcový HD displej. Hnacím motorom je MediaTek MT8735P, ktorému sekunduje 1 GB pamäte RAM. Výdrž obstaráva 4000 mAh batéria. Čerešničkou na torte je potom najnovší Android 5.1 a podpora LTE pripojenia. Ak vás Cubot T8 zaujal, neváhajte využiť akciovú ponuku e-shopu Tinydeal.com, ktorá momentálne nastavila cenu na 86 € po použití kupónu T831off. Ponuka trvá do 7. septembra.


Do tretice vám prinášame opäť výborné zariadenie, ktoré má čo ponúknuť. CUBE iwork8 je tablet určený pre nenáročných používateľov, no vo svojej výbave skrýva nejednu zaujímavosť. Prednú stranu tvorí 8-palcový HD displej. Pod kapotou pracuje procesor spoločnosti Intel, Atom Baytrail-T Z3735F so 4 jadrami na frekvencii 1,8 Ghz. Kapacita pamäte RAM sa zastavila na hodnote 2 GB. Najväčšou zaujímavosťou je duálny operačný systém. V praxi to znamená použitie Androidu 4.4 a najnovšieho operačného systému Windows 10. Táto kombinácia dodáva zariadeniu na výnimočnosti. Ak očakávate prepálenú cenu, potešíme vás. CUBE iwork8 je v ponuke e-shopu Tinydeal.com za cenu 81 € s použitím nášho kupónu iwork836off. Ponuka trvá do 7. septembra.


Dnešnú ponuku smartfónov a tabletov zakončí akciová ponuka na vybrané modely smartfónov. V tejto ponuke sa nachádzajú zariadenie s rôznou výbavou a cenovkou. Asi najlákavejšími sú Asus Zenfone 2, Lenovo K3 Note a Honor 6 Plus. Kompletnú ponuku nájdete na tomto odkaze.

Máme tu pre vás ešte jednu zaujímavosť navyše. Ak ste majiteľom fitness náramku MiBand, využite limitovanú akciu na kožený náramok v rôznych farebných prevedeniach, ktorý dodá vášmu MiBandu luxusnejší charakter. Cena koženého náramku je po zľave vďaka kupónu runewsband len 6 €.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP