Li Ning vyrobí smart topánky, ktoré budú kompatibilné so Xiaomi Mi Band

Spoločnosť Li Ning, ktorá je veľmi populárna v Číne, sa len nedávno dostala do sveta a malú úlohu v tom hrala aj séria novo podpísaného športovca Dwyana Wadea. Dá sa povedať, že vďaka nemu sa o Li Ning dozvedelo veľa ľudí v USA a postupom času sa stáva značka Li Ning populárna aj tam.

[/blockquote]

Xiaomi MiBand môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Na domácom, čínskom trhu, pôsobí Li Ning už dosť dlho a aby si svoju pozíciu upevnili, rozhodli sa, že vytvoria dva modely „múdrych“ topánok. Jedny by mali byť založené na ich top modeli a druhé budú za dostupnejšiu cenu.

li-ning-shoes

Li Ning bude samozrejme stáť za designom topánok, ale o technológie, ktoré budú v nich použité, sa postará spoločnosť Huami. Elektronika sa bude nachádzať v päte topánky a po spojení s Mi Band budú zaznamenávať váš pohyb, kroky, beh a ostatné športové aktivity a následne bude tieto dáta aj analyzovať a posielať ich rovno na displej vášho smartfónu. Bohužiaľ, kedy bude Li Ning tieto topánky predávať nevieme, ale dúfame, že sa tak stane ešte tento polrok. Cena je taktiež zatiaľ neznáma.

Zdroj: Gizchina.com, Counterkicks.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]fontech.sk