O tom, že sa včerajšia Sony konferencia konala vo veľkom stýle, sme už informovali. Úvodné minúty boli venované jednej z najúspešnejších hier všetkých čias, GTA V, ktoré sa vo vylepšenej podobne dostane aj na PlayStation 5. Dnes ráno bola navyše zvejnená informácia o pridaní GTA V aj do aktuálnej ponuky PS Plus.

GTA V sa tak dostane na ďalšiu, v poradí už tretiu generáciu herných konzol. Hra totiž debutovala na dosluhujucej generácii konzol PlayStation 3 a Xbox 360. Keďže zbierala jedno ocenenie za druhým, autori v Rockstar sa rozhodli neskôr vydať aj vylepšenú verziu aj na PlayStation 4 a Xbox One X a zdá sa, že popularita GTA V neutícha, práve naopak. Vydanie na PlayStation 5 je naplánované na rok 2021.

Okrem predstavenia skutočne úctyhodného počtu hier sme sa dočkali aj finálneho dizajnu novej PlayStation 5, ktorý je v ostrom kontraste s jednoduchým dizajnom konkurenčného Xboxu Series X.

Musíme uznať, že v Sony pre predplatiteľov služby PS Plus pripravili naozaj štedrú júnovú ponuku. Začiatkom mesiaca bola dokonca predčasne sprístupnená výborne hodnotená akčná hra z prostredia druhej svetovej vojny Call Of Duty: World War II. Posledným titulom v tohtomesačnej ponuke je hra Star Wars Battlefront II. Aj napriek množstvu kontroverzných ohlasov ide o veľmi kvalitnú hru, o čom sa môžeš predvedčit v jednom z našich článkov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom