Napriek tomu, že tohtoročný šampionát Formuly 1 sa kvôli pandémii koronavírusu ešte nezačal, vývojári myslia na svojich fanúšikov. Nedávno začali napríklad niekoľkí jazdci pretekať prostredníctvom oficiálnej hry šampionátu, a najnovšie sa dozvedáme aj informácie o príchode pokračovania tejto hernej série, F1 2020.

Nový herný mód a režim rozdelenej obrazovky

Herné štúdio Codemasters najnovšie oznámilo príchod oficiálnej hry pretekov Formuly 1 pre tento rok. F1 2020 sa ponesie v duchu osláv 70. výročia šampionátu a spoločnosť si preto v tohtoročnej sérii pripravilo pre hráčov hneď niekoľko noviniek.

Prvou z nich je nový herný mód „My Team“, ktorý ponúkne hráčom vytvoriť si vlastnú frančízu a zaujať pozíciu jedenásteho tímu vo Formule 1. Hráči si pritom môžu svojvoľne upraviť dĺžku sezóny či počty pretekov, a šampionát si tak prispôsobiť podľa vlastných predstáv.

Návrat tiež hlási režim rozdelenej obrazovky pre dvoch hráčov (split-screen) a vývojári do hry podľa svojich slov implementovali aj rôzne možnosti, ako si prispôsobiť nastavenia tak, aby vyhoveli začiatočníkom aj pokročilým hráčom.

Zobraziť celú galériu (5)
Takto by mohol vyzerať monopost tímu Ferarri v novom F1 2020 / Zdroj: Formula 1

K dispozícii bude aj špeciálna edícia F1 2020 Deluxe Schumacher Edition, venovaná legendárnemu nemeckému pretekárovi, ktorá prináša hráčom možnosť zajazdiť si v jednom z jeho štyroch najznámejších monopostoch, ktoré si môžeš pozrieť v priloženej galérii.

Všetko z herného sveta nájdeš –>TU<–

Okrem toho pri príležitosti osláv 70. výročia Formuly 1 dostanú fanúšikovia, ktorí si predobjednajú alebo zakúpia Schumacher Deluxe Edition alebo F1 Seventy Edition, exkluzívnu sadu herných položiek. Oficiálna hra najznámejších automobilových pretekov sveta pre tento rok, F1 2020, bude k dispozícii 10. júla na PC, Xbox One, PS4 a prvýkrát aj na platforme Google Stadia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom