Spoločnosť SJCAM je na trhu už pomerne známa. Do obľuby používateľov sa dostala vďaka svojim cenovo dostupným, no kvalitným akčným kamerám. Ich vlajkový model, SJCAM SJ7 Star, teraz dorazil do neďalekého českého skladu za priam dokonalú cenu.

Na trhu nájdeme množstvo akčných kamier od rôznych značiek a v rozdielnych cenových hladinách, ale SJ7 Star nad nimi vyniká pokiaľ ide o pomer medzi cenou a výkonom.

Natívne 4K rozlíšenie a optická stabilizácia obrazu

Medzi najväčšie výhody určite patrí možnosť nahrávania videí v rozlíšení 4K pri 30 snímkoch za sekundu (fps), čo je naozaj pozoruhodné, ak sa pozrieme na konkurentov známych značiek v rovnakej cenovej hladine. V takomto rozlíšení sa nemusíme báť o ostrosť a kvalitu videí.

Snímač kamery je Sony IMX117 a má rozlíšenie 12 megapixelov a široké pozorovacie uhly. Ponúka aj optickú stabilizáciu obrazu. Využiť ju môžeme pri rozlíšení 1080p a 30fps, alebo pri nižšom rozlíšení. Tých ponúka zariadenie niekoľko, napríklad 920p a 720p až pri 120fps.

Aplikácia pre pohodlnejšie ovládanie

Nahraté videá si je možné prehrať na displeji s veľkosťou 2 palce, ktorý je prispôsobený na ovládanie pomocou dotyku. Aj väčšinu funkcií budeme ovládať práve cez túto obrazovku. Pre ešte väčšiu možnosť editácie a prehrávanie nahratých videí si môžeme stiahnuť aplikáciu SJCAM, dostupnú pre iOS a Android.

Zariadenie je dostupné vo viacerých farebných prevedeniach, spomenúť môžeme sivú, čiernu, alebo ružovozlatú. Na prednej strane nájdeme šošovku kamery a dve tlačidlá, ktoré slúžia na ovládanie nastavenia a vypnutia. Horná strana obsahuje len tlačidlo spúšte a vzadu nájdeme dotykový displej. Batéria zariadenia má kapacitu 1000 mAh.

V českom sklade za poriadne nízku cenu

Ak sa aj ty obzeráš po šikovnej akčnej kamere so skvelými funkciami, ale nechceš za ňu zaplatiť množstvo peňazí, SJCAM SJ7 Star je práve pre teba. Prostredníctvom FonTech Shopu môžeš mať túto parádnu kamerku za skvelých 122 €. Výhodou je dodanie z EU skladu, takže sa nemusíš báť dlhého čakania a vybavovačiek na colnici. V čínskom sklade je dokonca ešte o 20 € drahšia, takže ide o naozaj výbornú cenovku.

Kúpiť 4K akčnú kameru SJCAM SJ7 STAR za 122 € z EU skladu
Bezpečný nákup vo FonTech Shope

V balení kamery dokonca nájdeš fúru príslušenstva, ako je vode odolný kryt, stojany s lepidlom pre uchytenie na prilbu alebo karosériu auta, či držiak na riadidlá bicykla alebo motocykla. Kamera ti tak dorazí s plnou výbavou pripravená do akcie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom