SISWOO A5: 64-bitový procesor, Android 5.0, 4G LTE a cena len 92 eur!

Teraz čítate
SISWOO A5: 64-bitový procesor, Android 5.0, 4G LTE a cena len 92 eur!

Výrobca Siswoo v poslednom čase predstavil niekoľko zaujímavých smartfónov. Nedávno dokonca oznámili servisné centrum pre svoje smartfóny v Európe. Teraz ale bude reč o smartfóne Siswoo A5, ktorý za svoju brutálne nízku cenu prináša naozaj zaujímavý hardvér. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Smartfón Siswoo A5 zaradil do ponuky e-shop Gearbest.com, ktorý ho má momentálne v predpredaji. Cena tohto smartfónu je naozaj nízka, len 92 eur! Za túto cenu Siswoo A5 ponúka 5″ displej s rozlíšením 960 x 540 pixelov, ktoré tvorí hustotu pixelov prijateľných 220 ppi. Displej smartfónu nebude najostrejší, no na trhu sú aj displeje s oveľa horším rozlíšením.

siswoo-a5-3

Vo vnútri Siswoo A5 sa nachádza štvorjadrový procesor MediaTek MT6735 procesor založený na 64-bitovej architektúre, ktorý je taktovaný na 1,2 GHz. Procesoru sekunduje 1 GB RAM a pre vaše dáta bude k dispozícii 8 GB vnútornej pamäte, o slote pre microSD sa bohužiaľ nikde nepíše. Vo výbave ďalej nájdeme 5 MPx a 2 MPx predný fotoaparát, 2000 mAh batériu, podporu DualSIM, 4G LTE sietí a novší Android 5.0. Smartfón si môžete predobjednať za spomínanú cenu 92 eur v e-shope Gearbest.com.

siswoo-a5
Zaujímavý smartfón za cenu pod 100 eur, no nie? 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na kristian@fontech.sk