Nebudeme klamať ak povieme, že najočakávanejším seriálom tohto roka v našej redakcii je Zaklínač od Netflixu. Aj keď je dátum vydania celkom hmlistý, viaceré zdroje nás pripravujú na príjemné strávenie vianočných sviatkov v spoločnosti obľúbeného lovca príšer. S približujúcim sa dátumom vydania tak vychádzajú na povrch nové informácie, ako napríklad aj tieto zábery ukazujúce viaceré kľúčové momenty.

Na príbeh lovca odmien sa môžeme snáď tešiť ešte tento rok a aj keď pripravovaná netflixovská adaptácia u fanúšikov hier vzbudila pohoršenie, seriáloví nadšenci a hlavne najhrubšia základňa vyrastajúca na pôvodných poviedkach Andrzeja Sapkowského môže byť v kľude. Vysoké produkčné náklady, pochmúrnejšiu atmosféru a návrat ku knižným koreňom naznačujú aj nové zábery.

Vidíme Geralta v súboji jeden na jedného, značne osamotenú Ciri, nechválne známe Nilfgaardske brnenie a štáb v plnej akcii, zasadený do reálnych kulís. Na inej dávke záberov pozorujeme Geralta v sledovacej akcii spolu s jeho vernou Klepnou, Yennefer v jej plnej kráse a dotyky ľudskej ruky a akéhosi monštra.

Nenechaj si ujsť
Toto je TOP 10 hier, ktoré čaká v najbližšej dobe veľkolepé oživenie do novej podoby

Môžeš sa tešiť, pretože takáto dávka záberov len naznačuje skorý príchod seriálu. Netflix totiž uvoľňuje nové zábery na vychádzajúce tituly konštantným tempom v závislosti od približujúceho sa dátumu vydania. Vydanie seriálu Zaklínač na Netflixe sa v kuloároch internetu odhaduje na 17. decembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom