Zdá sa, že na televízne obrazovky mieri ďalšia populárna herná séria. Popri očakávaných hrách ako The Last of Us či Assassin’s Creed sa ku divákom najnovšie chystá aj jeden z najlepších počinov v sci-fi žánri, séria Mass Effect, informuje Deadline.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Filmový portál upozorňuje, že o Mass Effect sa zaujíma Amazon, ktorý by úspešnú hernú značku rád ulovil pre svoju streamovaciu platformu Prime Video.

Amazon je aktuálne povzbudený famóznym štartom fantasy série Wheel of Time, ktorá sa stala najúspešnejším seriálom služby v tomto roku a spoločnosť podľa šéfky Amazon Studios chystá v žánri sci-fi a fantasy veľké investície.

Okrem očakávaného Pána prsteňov by takouto investíciou malo byť práve odkúpenie práv na Mass Effect. Obchod síce ešte nie je oficiálne uzavretý, podľa Deadline sa však nachádza vo pokročilej fáze a jeho finalizácia je na spadnutie.

V hre aj herecká megahviezda

Ako informuje Verge, príchodu Mass Effect na obrazovky nahráva hneď viacero indícií z minulosti. V júni tohto napríklad riaditeľ remasterovanej verzie hernej trilógie v rozhovore potvrdil, že o ich hru registrujú zvýšený záujem zo strany filmových spoločností a nie je otázka, či sa herná séria niekedy dostane na obrazovky, ale kedy sa tak stane.

Nádeje budí aj príspevok populárneho herca Henryho Cavilla z februára tohto roka, kedy predstaviteľ Supermana či Zaklínača na Instagrame propagoval tajný projekt s pripomienkou, že fanúšikovia si na jeho odhalenie ešte musia počkať.

Fanúšikovia text rýchlo rozlúštili a zistili, že ide výtlačok článku Mass Effect 3 z Wikipédie. Henry Cavill je navyše známy ako zarytý herný nadšenec, príležitosti stvárniť jednu z najvýraznejších herných postáv by si pravdepodobne nenechal ujsť.

Séria Mass Effect od štúdia BioWare patrí vďaka silným postavám, komplexným politickým aj medzirasovým vzťahom k herným klenotom. Dej odohrávajúci sa v ďalekej budúcnosti predstavuje príbeh veliteľa Sheparda a jeho posádky, ktorý predpovedá a snaží sa zabrániť príchodu starodávnej robotickej rasy Reaperov usilujúcich o vyhladenie galaktického života.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP