Prešlo iba 10 dní od predstavenia vlajkovej lode Galaxy S8 a leaksteri nás už zásobujú informáciami o nadchádzajúcej S9-ke. Ešte pred vzdialeným oficiálnym predstavením by však mal uzrieť svetlo sveta nástupca Note 7-čky. 

Práce na budúcoročných vlajkových lodiach zvyčajne nezačínajú takto skoro. Podľa anonymných zdrojov ale začal Samsung pracovať na S9-ke o šesť mesiacov skôr ako zvyčajne. Pravdepodobne je to kvôli prísnejším kontrolám kvality, ktoré kórejský gigant zaviedol od neúspechu populárneho phabletu z rodiny Note. Ten však stále definitívne neumrel a pripravuje sa na comeback. V Ázii sa totiž v júni majú začať predávať repasované verzie s menšími batériami.

Samsung Galaxy S8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung galaxy note 8
zdroj fotografie: YouTube/DetroitBORG

nenechaj si ujsť
Veľký únik špecifikácií Samsung Galaxy Note 8! Bude to najvyspelejší smartfón v histórii

Ďalšie informácie sa týkajú jeho nástupcu, teda Galaxy Note 8. Poznať ho zrejme budeme aj pod kódovým označením „Great“. Veľkosť displeja sa má zväčšiť až na 6,32-palcov a tlačidlo pod displejom vrátane snímača odtlačkov prstov ostanú zachované. V tomto prípade teda úplne iný smer, akým sa riadia modely S8/S8+. To môže byť pre niekoho veľké plus, keďže S8-čka má snímač umiestnený nelogicky vedľa fotoaparátu, čím môže vznikať „zacapkané“ sklíčko. Ak teda aj tebe táto vlastnosť prekáža, počkaj si na Note 8. Viac sa o možných špecifikáciách dočítaš v podrobnom článku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom