Koncom februára sa k nám dostali informácie, že Samsung opätovne spustí predaj repasovaných phabletov Galaxy Note 7. Tie sa však budú od tých originálnych v niektorých smeroch líšiť. 

Potom, čo Samsung opätovný predaj potvrdil, sa objavili fotografie tohto repasovaného modelu. Pochádzajú z Vietnamu a ukazujú ako samotný smartfón, tak zlomok z hardvérovej výbavy. Dizajn sa, samozrejme, vôbec nezmenil a kódové označenie tohto modelu je SM-N935. Na displeji si môžeš všimnúť, že batéria sa zmenšila z pôvodných 3500 mAh na bezpečnejších 3200 mAh, čo nie je až taký zásadný rozdiel. V zariadení na fotografiách je nainštalovaný aj Android 7.0 Nougat s firmvérom a kernelom z februára 2017. Ak sú informácie o spustení predaja už začiatkom júna pravdivé, delia nás ešte približne dva mesiace.

Samsung Galaxy Note 5 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografií: SamsungVN

nenechaj si ujsť
Príde Samsung Galaxy Note 8 s duálnym fotoaparátom?

Dostupnosť repasovanej Note 7-čky však bude značne obmedzená. Zabudnúť naň môžu záujemcovia z USA, Kanady či Indie. Za aké ceny bude Samsung tento model ponúkať, zatiaľ presne nevieme. Predaj opravených phabletov prináša Samsungu ekologické aj finančné výhody, no na druhej strane je to ale opäť risk. Nepopierame, že tieto smartfóny vystavil poriadnym testom, avšak všetci predsa dobre vieme, ako dopadlo prvé zvolávanie pôvodných kúsko. Ak by vybuchol čo i len jeden repasovaný model, dôveryhodnosť giganta by to definitívne pochovalo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom