Vedenie Samsungu pravdepodobne riadne zúri. Prostredníctvom účtu Samsung NG (Nigéria) na Twitteri sa na verejnosť dostalo promo Galaxy Note 9 pridané cez iPhone. Podobný prípad sa stal aj v prípade účtu SamsungSaudi určenom pre Saudskú Arábiu.

Nigérijský účet spoločnosti Samsung na Twitteri vyrobil riadny trapas. Nedávno totižto promoval vlajkovú loď Galaxy Note 9, pričom samotné promo bolo zamerané na jej Super AMOLED displej. Problém bol v tom, že spomínané promo bolo pridané cez iPhone. Dá sa teda predpokladať, že jedinec zodpovedný za účet používal iPhone napriek tomu, že pracuje pre Samsung.

Účet Samsung NG bol ihneď vymazaný

Na faux pas upozornil na svojom Twittreri Marques Brownlee, známy tiež na YouTube ako MKBHD. Po odhalení by sa dalo očakávať odstránenie príspevku, no nakoniec bol odstránený celý účet Samsung NG. Zdá sa, že človek zodpovedný za účet si zarobil na poriadny problém so samotným vedením Samsungu.

Podobný trapas sa nestal prvý krát

Prípad uvedený vyššie sa však nestal prvý krát. Minulý mesiac podobným spôsobom promoval Galaxy Note 9 aj účet Samsungu pre Saudskú Arábiu. Tiež nám je dobre známy prípad, keď ambasádorka Samsungu pre Rusko použila v živom televíznom prenose iPhone. Kórejský gigant by si mal teda dať poriadny pozor na to, komu zveruje zodpovednosť za styk s verejnosťou, ak chce predchádzať podobným trapasom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom