banner-note-7Úniky o pripravovaných zariadeniach sú rôzne. Väčšinou ide o úniky špecifikácií z benchmarkových aplikácií, na ktorých výrobcovia testujú konkurencieschopnosť svojich vlajkových lodí ešte pred predstavením. Juhokórejský Samsung však teraz zaznamenal netradičnejší únik.

Jedná sa o únik manuálu doteraz nepredstaveného tabletu, ktorý sa omylom objavil na stránke podpory. Podľa predbežných informácií by sa malo jednať o zariadenie strednej triedy, teda svojimi špecifikáciami podobné tabletu Samsung Galaxy Tab A 10.1. Obe zariadenia by mali disponovať rovnakým, 10,1-palcovým displejom s FullHD rozlíšením. Pohon zabezpečí vlastný procesor Exynos 7870 s 8-jadrami taktovanými na frekvenciu 1,6 GHz.

Samsung Galaxy Tab S2 SM-T710NZWEXEZ môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Rozdiel by mal nastať práve v prítomnosti obľúbeného stylusu S-Pen. Práve Samsung Galaxy Tab A obsahuje tento stylus, no až pri drahších modeloch. Novinka by ním mala disponovať už v základe. Zatiaľ nie je známe, kedy bude tento tablet predstavený, no môžeme predpokladať, že viac informácií sa dozvieme už o mesiac na veľtrhu IFA v Berlíne. Ak hľadáte tablet so stylusom za prijateľnú cenu už teraz, skúste dať šancu tabletom z Číny, ktoré ponúkajú napríklad plnohodnotný Windows 10 a zároveň presný i citlivý stylus so 256 stupňami tlaku. Príkladom takéhoto tabletu je parádny Vido W10 Elite.

TIP: Samsung potvrdil, že Galaxy Tab S3 zažije svoj debut v septembri

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom